Kúpiť online
Šetrite čas a peniaze s gopass kartou
skipasy - lanovky - aquapark - zážitky - ubytovanie
Rýchle informácie
LanovkyVyhľadať ubytovanie
Banner

GOPASS Mobile



Nová mobilná aplikácia GOPASS
poskytuje komfort pre tých, ktorí si dobitie skipasu alebo vstupenky do aquaparku nechajú na poslednú chvíľu. Zároveň predstavuje elektronického a informačného pomocníka o dianí v strediskách, stave snehu na zjazdovkách, prevádzkovej dobe lanoviek a i. Pomocou aplikácie získa lyžiar v lyžiarskom stredisku Jasná Nízke Tatry prehľad o čakaní v radoch na lanovku. Vďaka online mapám aplikácia uľahčí užívateľovi orientáciu v strediskách.


NAKÚPTE SKIPAS NA JEDEN KLIK

  • V mobilnej aplikácii GOPASS MOBILE môžete nakupovať lacnejšie skipasy kdekoľvek, trebárs cestou z parkoviska k lanovke. Okamžite po nákupe dobijeme skipas na Vašu čipovú kartu GOPASS. Väčšinou sa tak udeje za 5 sekúnd, najneskôr však do 15 minút.

LIVE INFO O LANOVKÁCH A DĹŽKE ČAKANIA V RADÁCH

  • Priamo v aplikácii GOPASS MOBILE si môžete pozrieť zoznam lanoviek v prevádzke a na vybraných údolných stanicach si skontrolujte aktuálnu dĺžku radov.


SKI CHALLENGE: OSOBNÉ LYŽIARSKE ŠTATISTIKY

  • Lyžujte a GOPASS vám automaticky počíta odlyžované kilometre, ktoré si pozriete priamo v aplikácii. Môžete si nechať zobraziť výškograf vášho lyžiarského výkonu. Ak naplníte svoj Ski Challenge level získate nálepku na lyže či helmu zadarmo, môžete vyhrať skipasy a odmeniť sa v reštauráciach.

 

POZRITE SI ŠTATISTIKY VAŠICH PRIATEĽOV

  • Pripojte si jednoducho svojich priateľov a porovnávajte si odlyžované kilometre. V mobilnej aplikácii môžete sledovať odlyžované kilometre vašich priateľov a ďalšie štatistiky.

 

 

GOPASS MOBILE MÔŽETE VYUŽIŤ V TÝCHTO REZORTOCH

Stiahnite si novú GOPASS aplikáciu zadarmo!