script> (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-10027631-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');


Nová mobilná aplikácia GOPASS
poskytuje komfort pre tých, ktorí si dobitie skipasu alebo vstupenky do aquaparku nechajú na poslednú chvíľu. Zároveň predstavuje elektronického a informačného pomocníka o dianí v strediskách, stave snehu na zjazdovkách, prevádzkovej dobe lanoviek a i. Pomocou aplikácie získa lyžiar v lyžiarskom stredisku Jasná Nízke Tatry prehľad o čakaní v radoch na lanovku. Vďaka online mapám aplikácia uľahčí užívateľovi orientáciu v strediskách.


NAKÚPTE SKIPAS NA JEDEN KLIK

  • V mobilnej aplikácii GOPASS MOBILE môžete nakupovať lacnejšie skipasy kdekoľvek, trebárs cestou z parkoviska k lanovke. Okamžite po nákupe dobijeme skipas na Vašu čipovú kartu GOPASS. Väčšinou sa tak udeje za 5 sekúnd, najneskôr však do 15 minút.

LIVE INFO O LANOVKÁCH A DĹŽKE ČAKANIA V RADÁCH

  • Priamo v aplikácii GOPASS MOBILE si môžete pozrieť zoznam lanoviek v prevádzke a na vybraných údolných stanicach si skontrolujte aktuálnu dĺžku radov.


SKI CHALLENGE: OSOBNÉ LYŽIARSKE ŠTATISTIKY

  • Lyžujte a GOPASS vám automaticky počíta odlyžované kilometre, ktoré si pozriete priamo v aplikácii. Môžete si nechať zobraziť výškograf vášho lyžiarského výkonu. Ak naplníte svoj Ski Challenge level získate nálepku na lyže či helmu zadarmo, môžete vyhrať skipasy a odmeniť sa v reštauráciach.

 

POZRITE SI ŠTATISTIKY VAŠICH PRIATEĽOV

  • Pripojte si jednoducho svojich priateľov a porovnávajte si odlyžované kilometre. V mobilnej aplikácii môžete sledovať odlyžované kilometre vašich priateľov a ďalšie štatistiky.

 

 

GOPASS MOBILE MÔŽETE VYUŽIŤ V TÝCHTO REZORTOCH

Stiahnite si novú GOPASS aplikáciu zadarmo!