Kúpiť online
Šetrite čas a peniaze s gopass kartou
skipasy - lanovky - aquapark - zážitky - ubytovanie
Rýchle informácie
LanovkyVyhľadať ubytovanie

ŠKOLSKÉ VÝLETY


Ak aj vy uvažujete nad správnym miestom pre nezabudnuteľný výlet pre vašich žiakov a študentov, napíšte e-mail na vylety@tmr.sk alebo zatelefonujte na +421 907 88 66 44!

Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. totiž vo svojich strediskách pripravila program pre všetkých školákov aj škôlkarov.


Výlet lanovkami z oboch strán Chopka a horská turistika v nádhernom prostredí Nízkych Tatier

Zdolajte spoločne so spolužiakmi druhý najvyšší vrch Nízkych Tatier – Chopok (2 024 m n.m.) alebo sa naň pohodlne vyvezte lanovkami. Pozemnou lanovkou Twinliner s kabínou v tvare lienky, najväčšou a najmodernejšou kabínkovou lanovkou na Slovensku Funitel či sedačkovými lanovkami. Z južnej strany si vychutnajte výhľad na Horehronie ako na dlani z modernej kabínkovej lanovky z Kosodreviny. Vydajte sa na hrebeňové túry alebo si vychutnajte nenáročné prechádzky v prírode. 

CENA SPIATOČNÉHO VÝLETU LANOVKAMI: 6€ / osoba

Lístok platí na jazdu piatimi lanovkami až na údolnú stanicu lanoviek na opačnej strane Chopka a späť rovnakou trasou:

  • Biela Púť - Jasná /B3/
  • Jasná - Priehyba /A4 - Twinliner/
  • Priehyba - Chopok /A1 - Funitel/
  • Srdiečko - Kosodrevina /B6/
  • Kosodrevina - Chopok /A2/

NÁSTUPNÉ MIESTA A POKLADNE:

Chopok Sever: Biela Púť /B3/
Chopok Juh: Srdiečko /B6/

ONLINE REZERVÁCIA VÝLETU

TERMÍN PLATNOSTI AKCIE:

 od začiatku letnej prevádzky lanových dráh
do 30. 06. 2016


Rezervácie
+421 907 88 66 44

PODMIENKY REZERVÁCIE

1) Zaslať objednávku mailom / on-line na vylety@tmr.sk. Objednávku je potrebné zaslať min. 2 dni vopred
2) Originál vytlačeného a potvrdeného formulára s pečiatkou školy a podpisom zodpovednej osoby je potrebné odovzdať na pokladni pri zakúpení cestovných lístkov na lanovky v deň príchodu spolu s kompletným menným zoznamom účastníkov výletu.
3) Platný pre žiakov a študentov materských, základných a stredných škôl vo veku do 20 rokov.
4) Podmienkou získania zvýhodnenej ceny je jednorázový hromadný nákup pre skupinu minimálne 10 osôb.
5) Zľavy nie je možné kumulovať
6) Platí pri jednorazovom nákupe pre celú skupinu
7) 1 dospelá osoba ako pedagogický dozor grátis na každú začínajúcu 10-tku platiacich žiakov. Dozor navyše platí podľa aktuálne platného cenníka lanových dráh. Maximálny počet detí v skupine nie je obmedzený.
8) Ceny sú bez akejkoľvek dopravy do stredísk. Zmeny vyhradené.
9) Pri preberaní cestovných lístkov je potrebné uhradiť vratnú zálohu za čipové karty v sume 2€/ks a po vrátení čipových kariet späť bude záloha v pokladni vrátená.Aquapark Tatralandia

školský výlet v Tatralandii

Školský výlet v trópoch

Najväčší celoročný aquapark s ubytovaním v Strednej Európe ponúka nikdy sa nekončiacu zábavu v 14 bazénoch (z toho 9 celoročných) a na 26 toboganoch (z toho 6 celoročných). Zabudnite na nudu a užívajte si morskú,termálnu aj číru vodu s množstvom atrakcií za skvelú cenu 8€. 

TROPICAL PARADISE - celoročný krytý komplex s teplotou 30 stupňov, priehľadnou strechou prepúšťajúcou slnečné lúče, pod ktorou sa môžete opaľovať v každom ročnom období, slanou aj čírou vodou a šnorchlovacím bazénom.

Viac o školskom výlete v TATRALANDII


Gino Paradise Bešeňová

Školský výlet v GINO PARADISE

Vychutnajte si deň bez školských povinností a zabavte sa vo vodnom raji GINO PARADISE. Len u nás na Vás čaká adrenalínová jazda na najdlhších toboganoch na Slovensku, pravé morské vlny a ešte oveľa viac! Špeciálne ceny celodenných vstupov pre žiakov a študentov na školskom výlete!

Viac o školskom výlete v Gino Paradise Bešeňová


Vysoké Tatry

Spoznajte krásu slovenských veľhôr

Navštívte najkrajšie miesta Vysokých Tatier a vychutnajte si krásu panenskej prírody. Odpútajte sa od každodenného stereotypu a urobte niečo pre svoje zdravie a zdravie svojich žiakov. Skvelé výlety lanovkami na Skalnaté pleso, Hrebienok a Solisko spojte s prechádzkami a krátkymi túrami. Cena od 4€. 

Viac o školskom výlete Vysoké Tatry