Vyneste svoje chuťové poháriky k oblakom


Vyhliadková reštaurácia s exkluzívnym 360 stupňovým panoramatickým výhľadom v nadmorskej výške 2 004 m n.m na vrchole Chopku - Rotunda restaurant.

Priamo na vrchole Chopku privíta všetkých vyznavačov horských športov reštaurácia Rotunda. Na priestrannej terase Rotundy si môžete odpočinúť počas lyžovačky a vychutnávať si lúče horského slnka. Svojich návštevníkov poteší širokou ponukou jedál, ku ktorým Vám ponúkne aj magický panoramatický výhľad na krásy Slovenska.

Otváracia doba:  počas prevádzkovej doby lanoviek

Rotunda, teda prepojená vrcholová stanica lanovky Funitel a opláštená stanica kabíny Chopok Juh, je preto tiež miestom oddychu pre návštevníkov aj počas nepriaznivého počasia.


RUM BAR


Pre pokojné vychutnávanie atmosféry hôr navštívte Rum bar v reštaurácii Rotunda. Nechajte sa inšpirovať špeciálnou ponukou svetových rumov alebo si vychutnajte svoj tradičný obľúbený nápoj v sprievode praskajúceho krbu.

Otváracia doba: počas prevádzkovej doby lanoviek

ENERGY BAR


Prízemie Rotundy poskytuje rýchle občerstvenie v podobe Energy Baru s kapacitou 60 miest. Ak vám počas outdoorových aktivít dôjdu baterky, určite zamierte práve tu. Nabudia vás nielen osviežujúce drinky, ale aj rýchle chuťovky.

Otváracia doba: počas prevádzkovej doby lanoviek


HOTEL ROTUNDA

Legendárna Rotunda na Chopku vo výške 2 004 m n.m., otvorila svoju 13-tu komnatu, v podobe najvyššie položeného hotela na Slovensku.

Novootvorený hotel ponúka celkovo 3 izby absolútne unikátnych svojím umiestnením na druhom najvyššom štíte Nízkych Tatier, s hviezdami takmer na dotyk. Útočisko vášnivým vyznávačom horských športov, či zasneným romantikom, poskytujú 3 izby vyššej kategórie Deluxe. Útulne pôsobiace interiéry a starostlivo vyberané materiály ako drevo, kov a kameň, zatieňujú dych vyrážajúce výhľady z okien či balkónov. Z hotelovej izby sa návštevníkom ako na dlani rozprestierajú končiare Nízkych a Vysokých Tatier.

Hotel nepotrebuje tradičnú kategorizáciu hviezdičkami, pretože je na dosah miliónom hviezd a aj jedna noc je nezabudnuteľným zážitkom. Ďalšou unikátnosťou každého pobytu nie sú len čarovné západy slnka s tatranskými panorámami, ale aj východy slnka z tepla hotelovej postele, či priamo z čerstvo upravených svahov v zimnom období. Na Rotunde máte totiž s každým pobytom absolútne prvenstvo na svahoch Chopku!

Viac informácií a aktuálne ponuky nájdete na www.hotelrotunda.sk