HAPPY END mekka nočnej zábavy a zimnej clubovej scény na Liptove. Tento autentický a charizmatický club má svoje pevné nemenné základy: skvelých DJ´s, dokonalý servis, jedinečný dizajn interiéru, výnimočné osvetlenie, svetovo preslávený zvukový systém FUNKTION ONE, kvalitnú hudbu v podaní live kapiel a revival skupín. HAPPY END získal cenu DTS WORLD AWARD 2011 v kategórii CLUBS!!! Udeľuje ju popredný výrobca svetiel a efektových svietidiel DTS v rôznych kategóriách v rámci celého sveta, vrátane krajín USA, Austrália, New Zealand, Japan...

HAPPY END poskytuje hudobný program špecializujúci sa na elektronickú hudbu, live kapely. Je to skvelé miesto pre návštevníkov Demänovskej doliny v zimnej sezóne , ktoré ponúka skvelý, jedinečný  nočný život, so svojou kapacitou viac ako 1000 hostí. V Happy Ende nájdete maximálny nočný zážitok. Počas víkendových nocí a eventov tu predstavujeme domáce i zahraničné showbiz hviezdy. Skutočné srdce a spirit HAPPY END MUSIC CLUBu spočíva v skvelej hudbe, obsluhe a uvoľnenej, otvorenej atmosfére, čo urobí každú strávenú noc magickou.

A počas dňa zas HAPPY END žije ako výborná reštaurácia priamo pod svahmi Chopku a après-ski Champagne bar hneď po ukončení lyžovačky.

See you on the dancefloor...

Všetky eventy, príbeh clubu od jeho vzniku a aktuálne info nájdete na www.happy-end.sk.