ROTUNDA RESTAURANT

Vyhliadková reštaurácia s exkluzívnym 360 stupňovým panoramatickým výhľadom v nadmorskej výške 2 004 m.n.m na vrchole Chopku s kapacitou 100 miest. 

Vyneste svoje chuťové poháriky k oblakom. Priamo na vrchole Chopku privíta všetkých vyznavačov horských športov reštaurácia Rotunda. Svojich návštevníkov poteší širokou ponukou jedál, ku ktorým vám ponúkne aj magický panoramatický výhľad na krásy Slovenska.

Vynikajúce jarné menu v reštaurácii Rotunda.


RUM BAR

Pre pokojné vychutnávanie atmosféry hôr navštívte Rum bar v reštaurácii Rotunda. Nechajte sa inšpirovať špeciálnou ponukou svetových rumov alebo si vychutnajte svoj tradičný obľúbený nápoj v sprievode praskajúceho krbu.

Otváracia doba: počas prevádzkovej doby lanoviek


ENERGY BAR

Na priestrannej terase Rotundy si môžete odpočinúť počas lyžovačky a vychutnávať si lúče horského slnka.

Prízemie Rotundy poskytuje rýchle občerstvenie v podobe Energy Baru. Ak vám počas outdoorových aktivít dôjdu baterky, určite zamierte práve tu. Nabudia vás nielen osviežujúce drinky, ale aj rýchle chuťovky.


HOTEL ROTUNDA

Legendárna Rotunda na Chopku vo výške 2 004 m n.m., otvorila svoju 13-tu komnatu, v podobe najvyššie položeného hotela na Slovensku.

Novootvorený hotel ponúka celkovo 3 izby absolútne unikátnych svojím umiestnením na druhom najvyššom štíte Nízkych Tatier, s hviezdami takmer na dotyk. Útočisko vášnivým vyznávačom horských športov, či zasneným romantikom, poskytujú 3 izby vyššej kategórie Deluxe pre 2 až 4 osoby a 2 izby kategórie Štandard pre 2 osoby, všetky zariadené v horskom štýle. Útulne pôsobiace interiéry a starostlivo vyberané materiály ako drevo, kov a kameň, zatieňujú dych vyrážajúce výhľady z okien či balkónov. Z hotelovej izby sa návštevníkom ako na dlani rozprestierajú končiare Nízkych a Vysokých Tatier.

Hotel nepotrebuje tradičnú kategorizáciu hviezdičkami, pretože je na dosah miliónom hviezd a aj jedna noc je nezabudnuteľným zážitkom. Ďalšou unikátnosťou každého pobytu nie sú len čarovné západy slnka s tatranskými panorámami, ale aj východy slnka z tepla hotelovej postele, či priamo z čerstvo upravených svahov v zimnom období. Na Rotunde máte totiž s každým pobytom absolútne prvenstvo na svahoch Chopku!

Viac informácií a aktuálne ponuky nájdete na www.hotelrotunda.sk