Horský vzduch, hviezdy a panoráma Tatier. Pokiaľ vás láka táto predstava, vyberte sa na neobyčajnú večeru v reštaurácii Rotunda pri splne mesiaca.

V reštaurácií Rotunda na Chopku máte možnosť prežiť jedinečný večer plný neopakovateľných momentov, vychutnať si krásy večernej oblohy a našich hôr.  

Dobrodružstvo začína už pri lanovke, ktorá vás vyvezie po západe Slnka až na vrchol samotného Chopku. Reštaurácia ponúka panoramatický výhľad na Tatry, Liptov a Horehronie, pri ktorom si počas večera pochutíte na kulinárskej večeri formou päťchodového menu. 

Po gastronomickom zážitku si môžete spríjemniť večer na terase reštaurácie, kde je z výšky viac ako 2000 m n.m. jedinečný výhľad na krásy našich hôr.

Večer vám navyše spríjemni hudobné vystúpenie, pri ktorom sa budete cítiť ako v nebi. 

Viac informácií a rezervácie v Infocentre Biela Púť:

+421 907 88 66 44
info@jasna.sk

Rezervácia je povinná, bez predchádzajúcej rezervácie nie je možné zúčastniť sa podujatia.
Vývoz zo severnej strany Chopku (Biela Púť).

Priamo na vrchole Chopku 2004 m n.m.
Ubytujte sa na výnimočnom mieste – priamo na vrchole Chopku. Hotel Rotunda je synonymom unikátnej atmosféry a krásnych zážitkov. Každá z izieb hotela vás prekvapí svojím útulným a vkusným zariadením.

Vážení návštevníci,

nachádzate sa v prostredí Národného parku Nízke Tatry. Váš pohyb v súlade s Návštevným poriadkom Národného parku Nízke Tatry je možný len po vyznačených turistických a náučných chodníkoch.

Podujatie „FULL MOON DINNER“ sme pre Vás mohli pripraviť iba na základe osobitného povolenia ktoré vydal Okresný úrad – odbor starostlivosti o životné prostredie v Žiline na základe súhlasného stanoviska Správy Národného parku Nízke Tatry. Podľa tohto povolenia sa pri našom podujatí môžete pohybovať iba vo vymedzenom koridore. Prosíme Vás rešpektujte túto skutočnosť, neznečisťujte územie odpadkami, netrhajte rastliny vrátane ich plodov, nepremiestňujte prírodniny, najmä skaly, nerušte pokoj a ticho.

Porušením uvedených zákazov porušujete návštevný poriadok Národného parku Nízke Tatry a vystavujete sa nebezpečenstvu uloženia pokuty v blokovom konaní do výšky 66,38 € a v priestupkovom konaní až do výšky 3 319,39 €. 

Za pochopenie Vám ďakujeme a želáme príjemný čas na horách. 

Tatry mountain resorts, a.s.