25. – 28. MAREC 2016

NETRADIČNÁ VEĽKÁ NOC NA HORÁCH

KRASLICOU NA CHOPOK 2016
TAKTO STE SI UŽILI VEĽKÚ NOC NA CHOPKU


JAZDA OBROVSKOU KRASLICOU NA CHOPOK 25. – 28. MARCA 2016

Užite si jedinečnú príležitosť vyviezť sa na vrchol Chopka do výšky 2004 m n. m. obrovskou KRASLICOU plnou pestrého animačného programu. Každý deň môžete v kraslici zažiť niečo nové, neváhajte teda stráviť Veľkú noc ešte stále skvelou lyžovačkou na horách.

SKVELÁ JARNÁ LYŽOVAČKA

V Jasnej vládne stále skvelá lyžovačka. Na zjazdovkách na oboch stranách Chopku sú vynikajúce lyžiarske podmienky, užite si na svahoch príjemné jarné dni a privítajte s nami Veľkú Noc.

Jasná, 14. 03. 2016:

ULETENÁ ŠIBAČKA A OBLIEVAČKA S TATRANCOM

Aby boli naše ženy a dievčatá zdravé a krásne, nesmie chýbať poriadna šibačka a oblievačka. O tú sa priamo na hrebeni Nízkych Tatier v nedeľu 27. 03. 2016 a vo Veľkonočný Pondelok 28. 03. 2016 postará náš Tatranec. Takúto šibačku nikde inde nezažijete!

FOLKLÓRNE TRADÍCIE V 2004 M N.M.

Aká by to bola Veľká Noc bez tradičnej folklórnej skupiny?
Sviatočnú veľkonočnú atmosféru pri tónoch ľudoviek vytvorí folklórna ľudová skupina Hravé Struny, ktorá sa nedeľu 27. 03. 16 v čase 9:00 - 15:00 postará o Vašu zábavu na Chopku v priestoroch Rotundy. Vychutnajte si najkrajšie výhľady na slnečnej terase reštaurácie Rotunda.

VEĽKONOČNÉ TVORIVÉ DIELNE V ROTUNDE

Máte už pripravené veľkonočné vajíčka pre kupačov? Ak nie, počas lyžovačky pri príjemnom posedení v Rotunde a tónoch ľudovky, si ich môžete v nedeľu (27. 03. 2016) vlastnoručne pripraviť.

SKVELÉ VEĽKONOČNÉ DEZERTY A ŠPECIALITY

Vychutnajte si sladké Veľkonočné dezerty a špeciality priamo na svahoch pod Chopkom. O rozmaznávanie vašich chuťových pohárikov sa postará skvelý tím našich kuchárov a cukrárov.


... A ČO VÁS EŠTE POČAS VEĽKEJ NOCI V JASNEJ ČAKÁ?


KRASLICOU NA CHOPOK 2015


Aktivita je realizovaná s finančnou podporou Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja
Slovenskej republiky.