WINTER JASNÁ OPENING - RAKÚSKY VEČER JE VYPREDANÝ!

Vstupy sa nedajú kúpiť online ani na mieste. Ďakujeme za pochopenie.

WINTER JASNÁ OPENING 3. 12. 2022

RAKÚSKY VEČER


OTVORTE ZIMNÚ SEZÓNU 2022/2023 V JASNEJ VEĽKOLEPO! POČAS CELÉHO VÍKENDU VÁS ČAKÁ SUPER PROGRAM A MNOŽSTVO DOBREJ ZÁBAVY, PRÍĎTE S NAMI PRIVOLAŤ ZIMU DO JASNEJ!  REZERVUJTE SI SVOJE UBYTOVANIE A VSTUPENKY UŽ TERAZ!


KDE: music club HAPPY END, CRYSTAL BAR, NOVÁ LANOVKA A6
KEDY: 3. 12. 2022(Sobota) od 20.00

NAJLEPŠIA PARTY ZIMNEJ SEZÓNY JE TU! TENTO ROK SA ZABAVÍME V TANEČNOM  ŠTÝLE S LEGENDÁRNYM DJ OTZI NA RAKÚSKEJ EDÍCII!

V JASNEJ JEDNODUCHO NEMÔŽETE CHÝBAŤ!


DJ OTZI na WINTER JASNÁ OPENING!

Počas prvého decembrového víkendu v Jasnej to bude žiť! Budeme otvárať novú lyžiarsku sezónu 2022/23 vo veľkom štýle s bohatým denným aj večerným programom, ktorý začne už od piatka 2. 12. 2022. Program vyvrcholí v sobotu večer s veľkolepou párty WINTER JASNÁ OPENING - RAKÚSKY VEČER. Famózny DJ OTZI a jeho najväčšie lyžiarske hity ako Anton aus tirol a Hey baby roztancujú celú Jasnú!
Veľkolepú show bude moderovať Marcel Forgáč, vystúpi aj DJ duo MALALATA a tí najlepší DJ`s ako DJ EKG, DJ JUST DAVE,  ktorí prinesú tanečnú explóziu a sexi tanečnice vo veľkolepých kostýmoch perfektne dotvoria atmosféru fantastického Winter Jasná Opening!
Vo VIP sekcii si budete môcť vychutnať tradičné rakúske gastropochúťky ako sú napríklad wiener schnitzel a užiť si typickú rakúsku atmosféru v Jasnej.

REZERVUJTE SI SVOJE UBYTOVANIE A VSTUPENKY UŽ TERAZ!


Vstupenky

 online druhá vlnaonline tretia vlnaoffline
PUBLIC vstup*VYPREDANÉVYPREDANÉVYPREDANÉ
VIP vstup*VYPREDANÉVYPREDANÉVYPREDANÉ


* online vstupy si môžete zakúpiť do 2. 12. 2022 do polnoci. 3. 12. sa budú dať vstupy kúpiť v infocentre Biela púť a pred podujatím na mieste
V prípade záujmu rezervácie stolov na Winter Jasná Opening v Happy Ende kontaktujte: p. Matej Paluš, 0904 544 141

Typ lístka PUBLIC zahŕňa vstup na párty Winter Jasná Opening do dolnej časti Happy End-u, vstup na slávnostné otvorenie lanovky Biela Púť – Priehyba.
Typ lístka VIP zahŕňa wellcome drink, vstup na párty Winter Jasná Opening do hornej časti Happy End-u, VIP párty s DJ-om v Crystal bare, pravé rakúske občerstvenie (viedenský rezeň a zemiakový šalát), vstup na slávnostné otvorenie lanovky Biela Púť – Priehyba.


Program


PARKOVANIE

Počas večera bude k dispozícii parkovisko Lúčky  P4, odkiaľ bude premávať kyvadlová doprava na Bielu Púť pred Happy end.


SLÁVNOSTNÉ OTVORENIE LANOVKY BIELA PÚŤ - PRIEHYBA

Súčasťou veľkolepého programu Winter Jasná Opening bude aj slávnostné otvorenie novej  kabínkovej lanovky Biela Púť - Priehyba. Môžete sa tešiť na jedinečnú svetelnú show, ktorou pokrstíme nádhernú modernú nástupnú stanicu lanovky A6. Súčasťou otváracieho ceremoniálu a pokrstenia lanovky bude aj nádherná ľadová socha, fotopoint, pri ktorom sa môžete odfotiť a odniesť si tak peknú spomienku z Jasnej.
WINTER JASNÁ OPENING: DENNÝ PROGRAM


WARM UP 2. 12. 2022 v CRYSTAL BARE

Winter Jasná opening odštartujeme už v piatok večer 2. decembra v Crystal Bare na Bielej Púti. Skvelý DJ Jenky rozpúta tú pravú párty atmosféru a vy sa môžete prísť v predvečer WINTER JASNÁ OPENING dobre zabaviť. Vstup je zadarmo. Všetci ste srdečne vítaní!


UBYTOVANIE POČAS WINTER JASNÁ OPENING


Program Winter Jasná Opening


Winter Jasná Opening v Jasnej – nová lanovka, tisícky schnitzlov, kroje a hviezdny DJ ӦTZI!

JASNÁ (29. 11. 2022) Veľkolepá otváračka zimnej sezóny v Jasnej sa nezadržateľne blíži! V najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku odštartujú sezónu nielen lyžovačkou ale aj tanečnou párty roka, ktorá sa tentoraz ponesie v rakúsko – liptovskom duchu.

Otvorenie lyžiarskej sezóny v Jasnej v sobotu 3. decembra bude vo veľkom štýle a s bohatým denným a najmä večerným programom. Najväčšou hviezdou WJO bude svetoznámy DJ ӦTZI.

Rakúšan s občianskym menom Gerhard Friedle, inak vyučený kuchár, sa stal hviezdou rakúskych a nemeckých diskoték v roku 1999 vďaka svojmu hitu "Anton aus Tirol", ktorý sa desiatky týždňov držal v hitparádach v Rakúsku a v Nemecku. Skutočne medzinárodnú slávu mu však priniesol až hit "Hey, Baby", ktorý sa stal No.1 v hitparádach v Anglicku, Írsku, Škótsku, Austrálii a dokonca aj v Južnej Afrike. Skladba, ktorú ste mohli počuť aj na americkom Super Bowle, urobila z DJ ӦTZIHO celebritu prvého rangu, ktorá hrá v súčasnosti 600 koncertov ročne. Bol dokonca prvým Rakúšanom, ktorý v Anglicku získal zlatú a platinovú platňu. Aj napriek celosvetovej sláve nezabúda slávny DJ ani na tých, ktorí nemali v živote toľko šťastia. Podporuje charitatívne projekty ako waermestube.at v Salzburgu, je tiež ambasádorom Wings For Life - Nadácie pre výskum miechy (wingsforlife.com). DJ ӦTZI sa v Jasnej predstaví vďaka Slovenke žijúcej v Rakúsku Nadji Ondrušik, ktorá zabezpečila jeho vystúpenie prostredníctvom svojich agenúr O.C Agency a Starfashion.TV. DJ ӦTZI by mal pod Tatry priletieť súkromným lietadlom na popradské letisko, odkiaľ ho do Jasnej spolu s jeho tímom prepraví pripravená flotila limuzín BMW. Ubytovaný bude v najluxusnejšom chalete v Jasnej. Chalet Chopok ponúka na 500m2 nielen štyri dizajnové spálne vybavené luxusnými posteľami, ale aj dizajnový nábytok, krb, sauny a vonkajšie jacuzzi s výhľadom priamo na Chopok. Počas pobytu bude ӦTZIMU a jeho tímu osobný VIP Concierge, ktorý je štandardom pre ubytovanie v takomto chalete.

Populárny Rakúšan odštartuje svoju jazdu v Jasnej v sobotu o 23:00 na slávnostnom ceremoniáli predstavenia novej lanovky. Ceremoniál, ktorý sa pod taktovkou režiséra Pavla Pitoňáka pripravuje už niekoľko týždňov a pracujú na ňom desiatky ľudí, usporiadatelia zahalili rúškom tajomstva. Predstavenie novej lanovky prinesie vizuálne veľkolepú show v rakúsko - liptovskom duchu, v ktorej by DJ ӦTZIMU mal sekundovať šéf TMR Igor Rattaj. Celý ceremoniál by mal byť ako livestream dostupný aj na sociálnych sieťach strediska Jasná. Po jeho skončení sa všetci presunú do klubu Happy End, kde rakúsky hitmaker odpáli svoje najväčšie hity a roztancuje klub ešte pred polnocou. Tanečná explózia, sexi tanečnice, veľkolepé kostýmy, to všetko dotvorí výnimočnú atmosféru zimného openingu v Jasnej. Rakúsky večer v Jasnej bude možné počuť, vidieť a aj ochutnať - organizátori sa nechali počuť, že tím pod vedením šéfkuchára Vojta Artza pripravuje na tanier okrem iného aj 2500 tradičných rakúskych wiener schnitzlov! Vo večernom programe, ktorý v Happy Ende štartuje už o 20:00 a ktorý je už týždeň pred akciou takmer vypredaný, sa predstavia aj DJ duo MALALATA, DJ EKG a DJ JUST DAVE. Celý program je pripravený v spolupráci s eventovou agentúrou The Factory a spoločnosťou Rental-Live.

Celý denný a aj večerný program Winter Jasná Opening, ktorý sa bude odohrávať na spolu 5 pódiách, bude moderovať Marcel Forgáč. Už na poludnie v Jasnej slávnostne otvoria zimnú turistickú sezónu, ktorú príde odštartovať lyžiarska superstar Petra Vlhová. Okrem odhalenia špeciálne na túto príležitosť vyrobeného ľadového fotopointu sa návštevníci môžu tešiť aj na ďalší denný program, ktorého súčasťou bude množstvo sprievodných športových aktivít, nadupané hudobné sety a skvelá aprés-ski zábava. Zaujímavým spestrením bude live vysielanie televízie JOJ ŠPORT priamo z Bielej púte pripravené v spolupráci so Slovenským olympijským výborom, vďaka čomu bude možné v tento deň stretnúť v Jasnej aj množstvo úspešných slovenských športovcov a olympionikov, medzi ktorými nebudú chýbať Pavol Hurajt, Jakub Grigar, Martina Dubovská, Robo Vittek, Danka Barteková, Klaudia Medlová, Michal Martikán, Miro Lažo, Ľubo Sekeráš.

WINTER JASNÁ OPENING v číslach:

2 – počet kamiónov svetelnej a zvukovej techniky na Winter Jasná Opening,

5 – počet pódií, na ktorých sa uskutoční denný aj večerný program,

11 – počet ľudí v sprievodnom tíme DJ ӦTZI,

800 – počet požiadaviek na koncerty a vystúpenia, ktoré DJ ӦTZI rieši ročne,

2000€ – cena chaletu Chopok na 1 noc,

2500 – počet pravých viedenských schnitzlov pripravených na Rakúsky večer,

2 000 000 – počet singlov, ktoré ako jediný rakúsky umelec dokázal predať v Nemecku,

17 000 000€ – hodnota investície do výstavby novej kabínkovej lanovky Biela púť – Priehyba


PARTNERI

Aktuálna prevádzka lanoviek a zjazdoviek.

VIAC INFO