Winter Jasná Opening

Denný program

DÁTUM:  sobota 3. 12. 2022
ČAS: od 10.00 počas celého dňa
LOKALITA: Biela Púť

Celý denný a aj večerný program Winter Jasná Opening, ktorý sa bude odohrávať na spolu 5 pódiách, bude moderovať Marcel Forgáč. V Jasnej v tento deň slávnostne otvoria zimnú turistickú sezónu, okrem odhalenia špeciálne na túto príležitosť vyrobeného ľadového fotopointu sa návštevníci môžu tešiť aj na ďalší denný program, ktorého súčasťou bude množstvo sprievodných športových aktivít, nadupané hudobné sety a skvelá aprés-ski zábava.  Zaujímavým spestrením bude live vysielanie televízie JOJ ŠPORT priamo z Bielej púte pripravené v spolupráci so Slovenským olympijským výborom, vďaka čomu bude možné v tento deň  stretnúť v Jasnej aj množstvo úspešných slovenských športovcov a olympionikov, medzi ktorými nebudú chýbať Petra Vlhová, Pavol Hurajt, Jakub Grigar, Martina Dubovská, Robo Vittek, Danka Barteková, Klaudia Medlová, Michal Martikán, Miro Lažo, Ľubo Sekeráš.
Denný program ponúkne pestré vyžitie pre malých aj veľkých. Do Jasnej sa určite oplatí prísť otvoriť novú lyžiarsku sezónu!


Tešiť sa môžete aj na:

Zaujímavý program v spolupráci s OOCR Liptov

  • ochutnávka Liptovských drobov 
  • medovníkovú chalúpku – špeciálna mini drevenička, ktorá je pokrytá sladkými medovníčkami. Chalúpka je výnimočná aj tým, že v sebe ukrýva krásny zrkadlový efekt, tzv, kaleidoskop, v ktorom sa môžete odfotiť. Ide o atrakciu z dielne Galéria Ilusia, ktorá sa nachádza v Liptovskom Mikuláši a nájdete v nej niekoľko optických a zrkadlových iluzií ale aj trickartových malieb.
  • zábava pre najmenších – maskoti
  • zábavné aktivity v snehu pre malých aj veľkých


Crystal Bar na Bielej Púti

Počas Winter Jasná Opening bude zábava počas celého dňa aj v obľúbenom Crystal bare na Bielej Púti. Príďte si vychutnať kávičku s koláčikom či obľúbený drink a užiť si tak tú pravú atmosféru na horách s priateľmi či s rodinou. 


PARTNERI

Jasná LIVE

VIAC INFO