Ako využiť voucher?


Horské káry

Kupón je platný na 1 x jazdu Horskou károu na trase Kosodrevina – Krupová (Chopok Juh). Jazda je možná od 12 rokov. Deti do 15 rokov len v sprievode dospelej osoby. Kupón je neprenosný a môže ho využiť len osoba, na ktorej meno je vydaný. Podmienky využitia: Horské káry sú v prevádzke len v prípade priaznivého počasia. Rezervácia vopred nie je potrebná. Potrebná je len aktivácia online vouchru. Pred využitím atrakcie je potrebné navštíviť Klientske centrum alebo prevádzku Tatry Motion priamo v stredisku, kde Vám vydajú kupón, ktorý odovzdáte obsluhe Horských kár. Bez kupónu využitie atrakcie nebude možné. Informácie o prevádzke Horských kár: +421 911 389 476.


Bungee trampolíny

Voucher je platný na 5 minút skákania na 4 platformovej trampolíne alebo Bungee trampolíne. Trampolína sa nachádza v Maxiland Summer parku na Bielej Púti (Chopok Sever). Kupón je neprenosný a môže ho využiť len osoba, na ktorej meno je vydaný. Podmienky využitia: Maxiland Summer park v prevádzke len v prípade priaznivého počasia. Rezervácia vopred nie je potrebná. Potrebná je len aktivácia online vouchru. Pred využitím atrakcie je potrebné navštíviť Klientske centrum alebo prevádzku Tatry Motion priamo v stredisku, kde Vám vydajú kupón, ktorý odovzdáte obsluhe Summer parku pred vstupom na trampolínu. Bez kupónu využitie atrakcie nebude možné.


Obedové menu

Obedové menu v reštaurácii Kosodrevina alebo Happy End Voucher je platný na chutné 2 chodové menu: polievka + hlavné jedlo. Výber z 5 jedál denne podľa dennej ponuky: mäsité/bezmäsité. Reštaurácia Kosodrevina sa nachádza na južnej strane Chopku. Reštaurácia Happy End sa nachádza na severnej strane Chopku. Kupón je neprenosný a môže ho využiť len osoba, na ktorej meno je vydaný. Rezervácia vopred nie je potrebná. Potrebná je len aktivácia online vouchru. Pred návštevou samotnej reštaurácie je potrebné navštíviť Klientske centrum alebo prevádzku Tatry Motion priamo v stredisku, kde Vám vydajú kupón, ktorým sa preukážete v reštaurácii pri objednávaní menu. Bez kupónu vydanie obedu nebude možné.

KOSODREVINA

POLIEVKY & SOUPS
0,33 l Domáca kapustnica / Home- made sauerkraut soup (7)
0,33 l Cesnaková polievka so strúhaným syrom a krutónami / Garlic soup with chesse (1,3,7)
HLAVNÉ JEDLÁ & MAIN COURSE
350 gBryndzové pirohy so smotanou a slaninkou / Dumpling filled with bryndza (sheep chesse product and served with cream and bacon) (1,3,7)
160 g Vyprážaný bravčový rezeň /  Fried pork cutlet (1,3,7)
130 gVyprážaný syr / Fried chesse(1,3,7)
200 gKurací steak s bylinkovým maslom / Chicken steak with herball butter  (7)
170 gParená buchta  s maslom, mak,kakao / Steamed yeast dumpling with butter, poppy seeds,cocoa powder  (1,3,7)

HAPPY END

POLIEVKY
0,33lDomáca kapustnica, pečivo/Home made cabbage soup,bread/roll
0,33lSlepačí vývar s cestovinou a zeleninou/ Pooluty broth with noodles and vegatables
HLAVNÉ JEDLÁ & MAIN COURSE 
120g/150gVyprážaný syr, hranolky, tatárska omáčka / Fried cheese, chips, tartar sauce
150gVyprážaný bravčový rezeň / Fried pork cutlet
350gBryndzové halušky so slaninkou / Traditional dumpings with sheep cheese and bacon
350gBolonské špagety s parmezánom / Bolognese spaghetti with parmezan
380gPizza Margherita - syr/ tomato pulp, garlic, cheese

Všetky web-kamery

Sledujte živý prenos internetovej webkamery a objavujte strediská spoločnosti Tatry Mountain Resorts a.s.

Web-kamery →

Dňa 28.9. 2020 bude stredisko Jasná z dôvodu odstávky elektrickej energie uzatvorené.

VIAC