Organizované skupiny mládeže

Ste väčšia partia a plánujete spoločnú turistiku v Nízkych Tatrých? Využite našu akciu pre organizované skupiny mládeže.

CENNÍK ORGANIZOVANÉ SKUPINY

Druh výletu Cena
Jasná Obojsmerný, Záhradky – Chopok - Krupová a späť14€/osoba
Obed (Happy End)9€/osoba

Podmienky akcie:

1) Cena pre organizované skupiny mládeže platí počas letných prázdnin v termíne 1.7.- 31.8.2022 (mimo platnosti akcie „Školský výlet“) v strediskách Jasná Nízke Tatry, Vysoké Tatry, Vodný park Tatralandia, Vodný park Bešeňová.

2) Táto ponuka platí pre školy v prírode, letné tábory, centrá voľného času a iné skupiny s deťmi. Rovnako aj pre športové kluby a ich členov.

3) Podmienkou získania zvýhodnenej ceny je jednorazový hromadný nákup pre skupinu minimálne 10 platiacich žiakov a študentov do nedovŕšených 18 rokov. Je potrebné predložiť vyplnený formulár (na stiahnutie na webe) s uvedením: Názov školy alebo organizácie, adresa, počet žiakov alebo študentov, počet učiteľov (dozor), telefonický kontakt, pečiatka organizácie, termín využitia.

4) Dozor: Na každú ukončenú dvadsiatku detí, jeden osoba ako dozor grátis (0,01€). Každý dozor nad rámec tohto počtu si hradí náklady na vstupné podľa aktuálneho cenníka jednotlivého strediska.

5) Kvôli možným kapacitným obmedzeniam, potrebné nahlásiť vstup min 48 hod pred príchodom na infocentrum: Infocentrum Tatralandia info@tatralandia.sk / Infocentrum Bešeňová info@besenova.com / Infocentrum Jasná (Biela púť) ; Infocentrum Tatranská Lomnica . Až po potvrdení emailu sa považuje vstup za garantovaný.

6) Zľavy nie je možné kumulovať.

7) Zmeny vyhradené. 8) Všetky lístky na lanovku sú vydávané na bezdotykových čipových kartách. Vratná záloha za čipové karty je 2 €.

Formulár Organizovaná skupina mládeže
Späť na úvod


Veríme, že ste našli všetky potrebné informácie. Pre ešte viac informácií odporúčame začať na úvode.


← Späť na úvod

Nástupné miesto na Chopok zo severnej strany sú Záhradky.

VIAC INFO