SKI SCHOOL TATRY MOTION


Lyžiarska škola Tatry Motion Nízke Tatry zabezpečuje v stredisku Jasná kvalitnú výučbu lyžiarov a snowboardistov od začiatočníkov až po expertov, pre všetky vekové kategórie - deti od troch rokov až po dôchodcov, pretože vek je u nás len relatívnou veličinou.


Lyžiarska škola Tatry Motion Nízke Tatry pôsobí pod Chopkom v stredisku Jasná Nízke Tatry už viac ako 15 rokov. Je nástupcom lyžiarskej školy Snowsportschool Jasná, neskôr NTC Jasná a Lyžiarska škola Jasná. Pod značkou Tatry Motion pôsobí od sezóny 2009/2010. V celej svojej histórii naše služby využilo viac ako 200 000 klientov rôznych národností.

Inštruktori lyžiarskej školy Tatry Motion sú pre klientov nielen učiteľmi, ale aj ich sprievodcami po stredisku a spoločníkmi počas ich pobytu na svahoch po hrebeňom Nízkych Tatier. Približujú im základy lyžiarskej a snowboardovej techniky tak, aby sa klient cítil na zjazdovke bezpečne, sebaisto a aby si jazdu na lyžiach či snowboarde vedel naplno užiť. Zároveň sa naši inštruktori snažia predať každému klientovi zásady správania sa na zjazdovkách.

Služby lyžiarskej školy je možné zakúpiť v ktorejkoľvek prevádzke Tatry Motion v stredisku Jasná Nízke Tatry.


Náš tím

V našej lyžiarskej škole pôsobí spolu 80 profesionálnych licencovaných inštruktorov lyžovania a snowboardingu (50 na Bielej Púti, 20 na Lúčkach a 5 na južnej strane Chopku v Krupovej). Naši inštruktori sa dohovoria slovensky, česky, poľsky, rusky, anglicky a nemecky.

KONTAKT

Office lyžiarska škola Tatry Motion

LokalitaKontakt
Biela Púť (Maxiland Shop - Centrum Jasná)+421911565842 
skischool@jasna.sk

Prevádzky lyžiarskej školy Tatry Motion

LokalitaKontakt
Biela Púť - Maxiland Shop (Centrum Jasná)+421911565842
maxiland.bielaput@tatrymotion.sk
Lúčky – Maxiland Shop+421911403971
maxiland.lucky@tatrymotion.sk
Krupová (Chopok  Juh) – Maxiland+421911021019 
maxiland.krupova@tatrymotion.sk

 
Späť na úvod


Veríme, že ste našli všetky potrebné informácie. Pre ešte viac informácií odporúčame začať na úvode.


← Späť na úvod