SKUPINOVÉ LEKCIE

SKUPINOVÁ LEKCIA DOSPELÍ

Lyžařská škola Tatry Motion nabízí pro své klienty zaručenou klasiku. Skupinové lekce Classic jsou určeny pro děti, i dospělé, na lyžích či na snowboardu. Skupiny jsou formovány podle úrovně a technických zručností klientů, věku, jazyka a dalších kritérií.

Nejoblíbenější je dětská skupinová výuka, která je určena pro děti - lyžaře od 3 let a probíhá zábavnou a hravou formou s každodenním animačním programem. Dětičky jsou rozděleny do skupin podle úrovně a využívají arénu Maxiland na Bielej Púti a Lúčkach. Mírně pokročilé děti lyžují pod vedením instruktorů na modrých sjezdovkách a v případě, že se skupiny naplní technicky zdatnými dětmi, lyžují již na náročnějších sjezdovkách.

Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Slevy a body za každý nákup s kartou GoPass


WINTER PASSION

Naučíme lyžovať každého!

Využite viacdňové skupinové lekcie s názvom WINTER PASSION, vďaka ktorým sa naučíte lyžovať za revolučne nízku cenu pod vedením profesionálnych inštruktorov. Lekcie sú určené pre úplných začiatočníkov a mierne pokročilých lyžiarov. Tento druh skupinovej lekcie je k dispozícii iba na Bielej Púti.

Každý deň sa Vám budú inštruktori na svahu venovať 2,5 hodiny s garanciou, že po kurze si zamilujete lyžovanie. Úplní začiatočníci po kurze dokážu zdolať modré (ľahké) zjazdovky. V tomto skupinovom kurze si určite nájdete aj nových priateľov a spoločne si užijete zábavné záverečné preteky.

Kurz začína vždy v pondelok a končí vo štvrtok. Čas kurzu je od 9:30 do 12:00. Štvrtok je záverečný deň výuky, počas ktorého Vás čaká aj zábavný lyžiarsky pretek aj malá odmena za úspešné zvládnutie kurzu.

Miesto stretnutia: Maxiland Biela Púť

Nástroj: lyže

VEK: deti od 6 - 11,99 rokov a dospelí od 12 rokov (len začiatočníci)

ČAS: 9:30 - 12:00

CENA: cenník lyžiarskej školy

Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Slevy a body za každý nákup s kartou GoPass


MAXILAND SKUPINOVÁ LEKCIA DETI

Najobľúbenejšia je detská skupinová výuka, ktorá je určená pre deti-lyžiarov od 3 rokov a prebieha zábavnou a hravou formou s každodenným animačným programom. Detičky sú rozdelené do skupín podľa úrovne a využívajú arénu Maxiland na Bielej Púti a Lúčkach. Mierne pokročilé deti lyžujú pod vedením inštruktorov na modrých zjazdovkách a v prípade, že sa skupiny naplnia technicky zdatnými deťmi, lyžujú už na náročnejších zjazdovkách.

Miesto stretnutia: Maxiland Biela Púť alebo Maxiland Lúčky

Nástroj: Lyže

VEK: od 3 do 12 rokov (len pre lyžiarov)

ČAS: 10:30 - 12:30; 13:30 - 15:30

CENA: cenník lyžiarskej školy

Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Slevy a body za každý nákup s kartou GoPass
Online rezervačný formulár :