Zelený Chopok

Čistenie priestorov strediska a sadenie stromčekov v Jasnej


OZNAM

Z dôvodu naplnenia kapacity je registrácia pozastavená.

Tešíme sa na vás.

Z LÁSKY K HORÁM MYSLÍM NA BUDÚCNOSŤ.

Milovníci hôr sa môžu tešiť už na deviate pokračovanie obľúbeného čistenia zjazdoviek a sadenia stromčekov na svahoch v Jasnej, ktoré sa uskutoční v piatok 28.5. 2021 v stredisku Jasná.

Vychutnajte si deň v pohybe na čerstvom horskom vzduchu, stretnite ľudí, ktorí milujú hory a zabavte sa v priateľskej atmosfére. Počas dňa sa budú čistiť zjazdovky a okolie strediska od skál a odpadkov a revitalizovať okolie v časti Zadné vody. Tak ako vždy sa do Zeleného Chopka môžu zapojiť dobrovoľníci zo severnej aj južnej strany Chopku.

Na severnej strane sa ráno stretneme pri registrácii na Bielej Púti pri reštaurácii Happy End. Následne Vás vedúci skupín rozdelia do menších skupiniek. Bude sa čistiť a zatrávňovať okolie Zadných vôd. Na obed sa všetci stretneme v Happy Ende.

Na južnej strane prebehne ranná registrácia v lokalite Krupová. Odtiaľ budú dobrovoľníci postupovať zberom odpadkov smerom na Kosodrevinu, kde si  vychutnajú spoločný obed a nádherné výhľady z terasy na Kosodrevine.

Pre každého účastníka ZADARMO:

  • Originálne rúško
  • Obed v reštaurácii Happy End / Kosodrevina
  • Jednodňový lístok  na lyžovačku 

*V prípade sprísňovania covid opatrení môžu byť tieto skipasy obmedzené, poprípade presunuté na iný dátum. Platí od začiatku sezóny do 19.12. 2021 a na jarnú lyžovačku v období od 14.3. 2022 do konca sezóny

PROGRAM

  • 08.00 – 09.00  registrácia účastníkov pri reštaurácii Happy End (Chopok Sever) / Krupová (Chopok Juh)
  • 09.00 – 12.00  čistenie priestorov strediska, sadenie stromčekov a zatrávňovanie okolia Zadných vôd
  • 12.00 – 14.00  obed v reštaurácii Happy End/ Kosodrevina

Prosíme o dodržiavanie aktuálnych covid opatrení. Partneri podujatia