DC Snowpark

DC Snowpark v Jasnej je jeden z najdlhšie fungujúcich snowparkov nielen na Slovensku ale aj v okolitých krajinách.


DC Snowpark sa nachádza v časti Otupné, na zjazdovke č. 10 Vrbická. 

Tak ako aj predošlé roky, aj túto sezónu sa môžete v Jasnej tešiť na kvalitný, každodenne udržiavaný snowpark v podaní Slope Shapers Crew. 

Počas leta prebehlo viacero terénnych úprav v DC Snowparku, ktorý nájdete v časti Otupné v Jasnej. V dolnej časti snowparku prebehlo rozšírenie a zväčšenie prvých dvoch platforiem, takže môžeme cez zimu očakávať viac priestoru pre snowboarding. Skvelou správou je, že pribudla tretia platforma, čo znamená tri skoky za sebou. Shaperi ohlasujú skoky o veľkosti 10, 12 a 10 metrov. Samozrejmosťou je rozšírenie a predĺženie dopadov všetkých skokov. Po troch skokových platformách nasleduje jibová časť. Shaperské zázemie sa presúva, a tak sa celý snowpark predlžuje a rozširuje. K dispozícii budú štyri jibové platformy na ktorých môžeme očakávať viacero prekážok. Podľa slov šéfshapera Mateja Zemanoviča by mali byť k dispozícii tri skoky a deväť jibových prekážok v dolnej časti parku. Slušný progres!

O podporu snowparku a chalanov v ňom sa aj tento rok postará DC Shoes. Ohlásených je aj viacero snowboardových a freeski eventov Samozrejmosťou je otváračka snowparku a aj skvelá a jedinečná akcia Helter Skelter. Novinkou sú online súťaže o najlepšie video a fotku zo snowparku na FB stránke Snowpark Jasná. Viac info o tejto súťaži čoskoro.

Po výstupe z lanovky Grand Jet, v hornej časti sa nachádza Fun Zone plný railov, boxov a menších skokov pre začiatočníkov a pokročilých. Nechýbajú ani klopenky, vlny a tunel pre najmenších. 

 

Pre bližšie info o výstavbe a podmienkach v snowparku pozrite facebook snowpark jasna.


Fun Zone

FUN ZONE aréna je situovaná v hornej časti zjazdovky č. 10 Vrbická. Príďte sa zabaviť a vyblázniť v špeciálne pripravenej aréne na skoky, klopené oblúky, prekážky, tunel. Je určená pre všetky vekové kategórie, od malých detí až po dospelých. Stačí ak ste pokročilý lyžiar či snowboardista a zábava na snehu sa môže začať! Vstup do nej je bezplatný.Zážitková ponuka

Zistite, čo všetko môžete zažiť počas svojho pobytu v Jasnej.

Ponuka zážitkov →