RACETIGER SPEEDWALL UVO GS: 
vynikajúca profesionálna lyža určená hlavne na zjazdovky a upravené, tvrdé svahy, a dlhé obrákové oblúky. Pre vynikajúcich jazdcov. Pri dĺžke 175 cm je R=17,9 m 

RACETIGER SPEEDWALL SL:  
vynikajúca profesionálna lyža určená hlavne na zjazdovky a upravené, tvrdé svahy, a krátke a stredné slalomové oblúky. Pre vynikajúcich jazdcov. Drevene jadro vystužené titanalovou doskou. Model 2013/14

RC RACETIGER UVO: 
Kvalitné lyže VÖLKL Racetiger Speedwall RC UVO s viazaním Marker xMotion určené predovšetkým na upravené zjazdovky pre dlhšie oblúky. Tvar prehnutia lyží poskytuje precíznu ovládateľnosť a výbornú točivosť. Konštrukčne vychádzajú tieto lyže zo zjazdových modelov. Použité materiály a unikátny spôsob spracovania dáva lyžiam vysoký punc kvality. * Full Sensor Woodcore:

·         drevené jadro v celej dĺžke lyže

·         optimálna obratnosť lyží

·         vysoká torzná tuhosť a odolnosť

Powered By Steel:

·         lyže zosilnené 3D profilovanou doskou z vysoko-pružnej ocele

·         zvyšuje agilitu a znižuje reakčnú dobu

UVO (Ultimate Vibration Object) technológia tlmenia vibrácií:

·         aplikácia voľne sa pohybujúceho predmetu, ktorý tlmí vibrácie v rozsahu 360° čím minimalizuje rušivé vibrácie lyže, najmä špičky.

·         technológia UVO tieto vibrácie preukázateľne znižuje a zaručuje tak pokojnejšiu, stabilnejšiu a presnejšiu jazdu.

Tip Rocker:

·         typ prehnutia lyže na špičke

·         lepší prechod do oblúka s menším nasadením sily

·         lyže sú výborne točivé, ľahko ovládateľné

·         Parametre pri dĺžke 165 cm:

·         špička - 119 mm

·         stred - 72 mm

·         päta - 101 mm

·         rádius - 15.4 m

·         Model: 2015/16

·         Dodávame ich v sete s viazaním Marker xMotion 12.0 TCX D s jednoduchým nastavovaním na akúkoľvek veľkosť lyžiarky bez nutnosti vŕtania do lyží. Din viazania: 4-120kg.

·         Farba: white-red