VIP Premiéra filmu v Jasnej

Film zo srdca Tatier - Ženská na vrchole

V piatok 29. 11. 2019 o 19:00 v Hoteli Grand**** Jasná.


Zažite VIP premietanie českej romantickej komédie Ženská na vrcholu priamo na mieste natáčania – v lyžiarskom stredisku Jasná, kde na vás budú čakať herecké hviezdy ako Bolek Polívka, Martin Dejdar alebo Jana Preissová.


Stretnite sa s Vašími obľúbenými hercami!

 

Po skončení filmu Vás srdečne pozývame na malé občerstvenie a autogramiádu s hercami do Crystal baru. O zábavu v Crystal bare sa počas večera postarajú DJ Just Dave a sexi tanečnice.


 Z natáčania

Film sa natáča v krásnych a drsných lokalitách Vysokých a Nízkych Tatier.

Hlavný dejiskom príbehu je Jasná v Nízkych Tatrách a Chopok.

Natáčanie bolo veľmi dobrodružné. Počasie, teda skôr prírodné živly, si robili so štábom čo chceli. Víchrica sa strieda s modrým nebom, ktoré bolo hneď prekryté hmlu. Naši herci mali neľahkú úlohu predviesť skvelú športovú kreativitu na miestnych zjazdovkách a dabléri zas v úžasných freeridových žľaboch. Našťastie sa mohli odmeniť dojazdom - v Crystal bare hercom i celému štábu po natáčaní namiešali skvelé drinky.

Zázemie pri natáčaní nám robil Hotel Grand v Jasnej, kde bol štáb ubytovaný počas celej doby natáčania. Za ten čas mali herci len pár chvíľ voľna a podľa ich slov sa dobre nabili novou energiou v bezchybnom wellness hotela. Pár dní sa natáčalo aj vo Vysokých Tatrách a vtedy celá výprava bývala v štýlovom Hoteli Grand Praha. Tam štáb veľmi závidel hotelovým hosťom ich odpočinok, keďže po natáčaní väčšinou, všetci padli unavení do postele, aby skoro ráno opäť vstali a v snehu a mraze natáčali opäť.

Pán farár z miestneho kostola paní režisérke sľúbil na natáčanie pekné počasie a to sa na Chopku naozaj podarilo zažiť!