WINTER JASNÁ OPENING - RAKÚSKY VEČER JE VYPREDANÝ!

Vstupy sa nedajú kúpiť online ani na mieste. Ďakujeme za pochopenie.

WINTER JASNÁ OPENING 3rd December 2022

AUSTRIAN EVENING


OPEN THE 2022/2023 WINTER SEASON IN JASNÁ ON A GRAND SCALE! ENJOY A GREAT PROGRAMME AND FUN ALL WEEKEND LONG AND JOIN US TO CALL WINTER TO COME TO JASNÁ! DON’T HESITATE AND BOOK ACCOMMODATION AND TICKETS NOW!


WHERE: HAPPY END music club, CRYSTAL BAR, NEW A6 CABLE CAR
WHEN: 3rd December 2022 (Saturday) from 8:00pm

THE BEST PARTY OF THE WINTER SEASON IS THERE! THIS YEAR – THERE WILL BE A SPECIAL AUSTRIAN DANCE EDITION WITH LEGENDARY DJ OTZI!
YOU CANNOT MISS THIS!

 


DJ OTZI at the WINTER JASNÁ OPENING!

Jasná will be full of life during the first December weekend! We will be opening the 2022/23 ski season on a grand scale with a varied day and evening programme that begins on Friday 2nd December 2022 and ends with a spectacular WINTER JASNÁ OPENING – AUSTRIAN EDITION party on Saturday evening. Fantastic DJ OTZI and his greatest ski hits like “Anton aus Tirol” and “Hey baby” will make everybody in Jasná dance!
The unique show will be joined by DJ duo MALALATA and other top DJs such as DJ EKG, DJ JUST DAVE, DJ EAST LUKE, who promise a real dance explosion, and sexy dancers in splendid costumes will emphasise the atmosphere of the amazing Winter Jasná Opening! 

DON’T HESITATE AND BOOK ACCOMMODATION AND TICKETS NOW!


Vstupenky

 online druhá vlnaonline tretia vlnaoffline
PUBLIC vstup*VYPREDANÉVYPREDANÉVYPREDANÉ
VIP vstup*VYPREDANÉVYPREDANÉVYPREDANÉ


* online vstupy si môžete zakúpiť do 2. 12. 2022 do polnoci. 3. 12. sa budú dať vstupy kúpiť v infocentre Biela púť a pred podujatím na mieste
V prípade záujmu rezervácie stolov na Winter Jasná Opening v Happy Ende kontaktujte: p. Matej Paluš, 0904 544 141

The PUBLIC-type ticket includes access to the Winter Jasná Opening party in the lower Happy End section, access to the official launching ceremony of the Biela Púť – Priehyba cable car.

The VIP-type ticket includes a welcome drink, access to the Winter Jasná Opening party in the upper Happy End section, a VIP party with a DJ in the Crystal bar, original Austrian refreshment (Wiener schnitzel and potato salad), access to the official launching ceremony of the Biela Púť – Priehyba cable car.

 


Program


PARKOVANIE

Počas večera bude k dispozícii parkovisko Lúčky  P4, odkiaľ bude premávať kyvadlová doprava na Bielu Púť pred Happy end.


OFFICIAL OPENING OF THE BIELA PÚŤ – PRIEHYBA CABLE CAR

The spectacular Winter Jasná Opening includes the official opening of the new Biela Púť – Priehyba cable car. Enjoy a unique light show at the new modern A6 cable car station on the occasion of the launching ceremony, admire a beautiful sculpture of ice and have a picture taken at a photo point to have a nice memory of Jasná. 
WINTER JASNÁ OPENING: DENNÝ PROGRAM


WARM UP 2. 12. 2022 v CRYSTAL BARE

Winter Jasná opening odštartujeme už v piatok večer 2. decembra v Crystal Bare na Bielej Púti. Skvelý DJ Jenky rozpúta tú pravú párty atmosféru a vy sa môžete prísť v predvečer WINTER JASNÁ OPENING dobre zabaviť. Vstup je zadarmo. Všetci ste srdečne vítaní!


UBYTOVANIE POČAS WINTER JASNÁ OPENING


Program Winter Jasná Opening


Winter Jasná Opening v Jasnej – nová lanovka, tisícky schnitzlov, kroje a hviezdny DJ ӦTZI!

JASNÁ (29. 11. 2022) Veľkolepá otváračka zimnej sezóny v Jasnej sa nezadržateľne blíži! V najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku odštartujú sezónu nielen lyžovačkou ale aj tanečnou párty roka, ktorá sa tentoraz ponesie v rakúsko – liptovskom duchu.

Otvorenie lyžiarskej sezóny v Jasnej v sobotu 3. decembra bude vo veľkom štýle a s bohatým denným a najmä večerným programom. Najväčšou hviezdou WJO bude svetoznámy DJ ӦTZI.

Rakúšan s občianskym menom Gerhard Friedle, inak vyučený kuchár, sa stal hviezdou rakúskych a nemeckých diskoték v roku 1999 vďaka svojmu hitu "Anton aus Tirol", ktorý sa desiatky týždňov držal v hitparádach v Rakúsku a v Nemecku. Skutočne medzinárodnú slávu mu však priniesol až hit "Hey, Baby", ktorý sa stal No.1 v hitparádach v Anglicku, Írsku, Škótsku, Austrálii a dokonca aj v Južnej Afrike. Skladba, ktorú ste mohli počuť aj na americkom Super Bowle, urobila z DJ ӦTZIHO celebritu prvého rangu, ktorá hrá v súčasnosti 600 koncertov ročne. Bol dokonca prvým Rakúšanom, ktorý v Anglicku získal zlatú a platinovú platňu. Aj napriek celosvetovej sláve nezabúda slávny DJ ani na tých, ktorí nemali v živote toľko šťastia. Podporuje charitatívne projekty ako waermestube.at v Salzburgu, je tiež ambasádorom Wings For Life - Nadácie pre výskum miechy (wingsforlife.com). DJ ӦTZI sa v Jasnej predstaví vďaka Slovenke žijúcej v Rakúsku Nadji Ondrušik, ktorá zabezpečila jeho vystúpenie prostredníctvom svojich agenúr O.C Agency a Starfashion.TV. DJ ӦTZI by mal pod Tatry priletieť súkromným lietadlom na popradské letisko, odkiaľ ho do Jasnej spolu s jeho tímom prepraví pripravená flotila limuzín BMW. Ubytovaný bude v najluxusnejšom chalete v Jasnej. Chalet Chopok ponúka na 500m2 nielen štyri dizajnové spálne vybavené luxusnými posteľami, ale aj dizajnový nábytok, krb, sauny a vonkajšie jacuzzi s výhľadom priamo na Chopok. Počas pobytu bude ӦTZIMU a jeho tímu osobný VIP Concierge, ktorý je štandardom pre ubytovanie v takomto chalete.

Populárny Rakúšan odštartuje svoju jazdu v Jasnej v sobotu o 23:00 na slávnostnom ceremoniáli predstavenia novej lanovky. Ceremoniál, ktorý sa pod taktovkou režiséra Pavla Pitoňáka pripravuje už niekoľko týždňov a pracujú na ňom desiatky ľudí, usporiadatelia zahalili rúškom tajomstva. Predstavenie novej lanovky prinesie vizuálne veľkolepú show v rakúsko - liptovskom duchu, v ktorej by DJ ӦTZIMU mal sekundovať šéf TMR Igor Rattaj. Celý ceremoniál by mal byť ako livestream dostupný aj na sociálnych sieťach strediska Jasná. Po jeho skončení sa všetci presunú do klubu Happy End, kde rakúsky hitmaker odpáli svoje najväčšie hity a roztancuje klub ešte pred polnocou. Tanečná explózia, sexi tanečnice, veľkolepé kostýmy, to všetko dotvorí výnimočnú atmosféru zimného openingu v Jasnej. Rakúsky večer v Jasnej bude možné počuť, vidieť a aj ochutnať - organizátori sa nechali počuť, že tím pod vedením šéfkuchára Vojta Artza pripravuje na tanier okrem iného aj 2500 tradičných rakúskych wiener schnitzlov! Vo večernom programe, ktorý v Happy Ende štartuje už o 20:00 a ktorý je už týždeň pred akciou takmer vypredaný, sa predstavia aj DJ duo MALALATA, DJ EKG a DJ JUST DAVE. Celý program je pripravený v spolupráci s eventovou agentúrou The Factory a spoločnosťou Rental-Live.

Celý denný a aj večerný program Winter Jasná Opening, ktorý sa bude odohrávať na spolu 5 pódiách, bude moderovať Marcel Forgáč. Už na poludnie v Jasnej slávnostne otvoria zimnú turistickú sezónu, ktorú príde odštartovať lyžiarska superstar Petra Vlhová. Okrem odhalenia špeciálne na túto príležitosť vyrobeného ľadového fotopointu sa návštevníci môžu tešiť aj na ďalší denný program, ktorého súčasťou bude množstvo sprievodných športových aktivít, nadupané hudobné sety a skvelá aprés-ski zábava. Zaujímavým spestrením bude live vysielanie televízie JOJ ŠPORT priamo z Bielej púte pripravené v spolupráci so Slovenským olympijským výborom, vďaka čomu bude možné v tento deň stretnúť v Jasnej aj množstvo úspešných slovenských športovcov a olympionikov, medzi ktorými nebudú chýbať Pavol Hurajt, Jakub Grigar, Martina Dubovská, Robo Vittek, Danka Barteková, Klaudia Medlová, Michal Martikán, Miro Lažo, Ľubo Sekeráš.

WINTER JASNÁ OPENING v číslach:

2 – počet kamiónov svetelnej a zvukovej techniky na Winter Jasná Opening,

5 – počet pódií, na ktorých sa uskutoční denný aj večerný program,

11 – počet ľudí v sprievodnom tíme DJ ӦTZI,

800 – počet požiadaviek na koncerty a vystúpenia, ktoré DJ ӦTZI rieši ročne,

2000€ – cena chaletu Chopok na 1 noc,

2500 – počet pravých viedenských schnitzlov pripravených na Rakúsky večer,

2 000 000 – počet singlov, ktoré ako jediný rakúsky umelec dokázal predať v Nemecku,

17 000 000€ – hodnota investície do výstavby novej kabínkovej lanovky Biela púť – Priehyba


PARTNERI

Lifts and slopes operation.

Read more