DC SNOWPARK

DC Snowpark v Jasnej je jeden z najdlhšie fungujúcich snowparkov nielen na Slovensku ale aj v okolitých krajinách. DC Snowpark sa nachádza v časti Otupné, na zjazdovke č. 10 Vrbická. 

Tak ako aj predošlé roky, aj v lyžiarskej sezóne 2017/2018 sa môžete v Jasnej tešiť na kvalitný, každodenne udržiavaný snowpark v podaní Slope Shapers Crew. 

Počas leta prebehlo viacero terénnych úprav v DC Snowparku, ktorý nájdete v časti Otupné v Jasnej. V dolnej časti snowparku prebehlo rozšírenie a zväčšenie prvých dvoch platforiem, takže môžeme cez zimu očakávať viac priestoru pre snowboarding. Skvelou správou je, že pribudla tretia platforma, čo znamená tri skoky za sebou. Shaperi ohlasujú skoky o veľkosti 10, 12 a 10 metrov. Samozrejmosťou je rozšírenie a predĺženie dopadov všetkých skokov. Po troch skokových platformách nasleduje jibová časť. Shaperské zázemie sa presúva, a tak sa celý snowpark predlžuje a rozširuje. K dispozícii budú štyri jibové platformy na ktorých môžeme očakávať viacero prekážok. Podľa slov šéfshapera Mateja Zemanoviča by mali byť k dispozícii tri skoky a deväť jibových prekážok v dolnej časti parku. Slušný progres!

The oldest and a significant pioneering snow park in Slovakia located in Jasná! As in previous years, even this season you can enjoy the quality snow park daily maintained by Slope Shapers Crew.

The most significant change compared to previous years is the extension of the park with a lower section of the slope Vrbická, where a line of bumps and obstacles have been developed for more advanced skiers. New platforms have been built from earth this year; that´s why the park was launched earlier. After getting out of the Grand Jet cable car beginners and advanced skiers will be able to try a number of rails, boxes and smaller bumps in the Fun Zone. The smallest one can enjoy tumble tracks, waves and a tunnel. At the lower part advanced skiers and experts will come into their own, where two jumps of 10m and 13m will be available, along with several different obstacles. We believe that a new attractive set will also be added in the park.

Please, visit facebook snowpark jasna for more information on the development and conditions in the snow park.

FUN ZONE

FUN ZONE aréna je situovaná v hornej časti zjazdovky č. 10 Vrbická. Príďte sa zabaviť a vyblázniť v špeciálne pripravenej aréne na skoky, klopené oblúky, prekážky, tunel. Je určená pre všetky vekové kategórie, od malých detí až po dospelých. Stačí ak ste pokročilý lyžiar či snowboardista a zábava na snehu sa môže začať! Vstup do nej je bezplatný.


... even more adrenaline in the Snowpark Jasna!