Matej Hulej

Riaditeľ strediska Jasná Nízke Tatry

Stará sa o plynulý chod celého horského strediska. Vo firme pracuje od roku 2007, takže prostredie Nízkych Tarier pozná dokonale, a to aj vďaka svojim záľubám ako sú lyžovanie, lezenie a rodinné prechádzky či piknik v prírode. Vo voľnom čase sa venuje windssurfingu a tenisu.

" Keď sa obzriem naspať teší ma keď vidím čo sa nám tu podarilo vybudovať za posledné roky a to nielen lanovky a zjazdovky . Keďže práca je o ľuďoch a  pre ľudí, som veľmi rád že sa čoraz viac objavujú pozitívne reakcie klientov na prácu ľudí v stredisku od lanovkárov, zasnežovačov, skipatrolu atď. Klienti sa cítia v stredisku dobre, radi  s nami komunikujú, dostávame od nich množstvo zaujimavých podnetov. Toto považujem za najväčšiu motiváciu." 


Ján Štetka

Prevádzkový riaditeľ LD Chopok sever

V Jasnej pracuje už od roku 1983, počas svojej 34 ročnej praxe pozná stredisko do najmenších detailov. Na svojej práci oceňuje najmä tímovu kooperáciu s kolegami, s ktorými sa im darí vytvárať pocit radosti návštevníkov strediska, s dôrazom na spoľahlivosť a bezpečnosť lanoviek. Jasná je pre neho stále dôkazom toho, že vynakladané úsilie stojí za to. Vo svojom voľnom čase sa zaujíma o históriu, techniku a umenie. 

"Mojím životným mottom je: čestne a stále."


Ivan Temniak

Prevádzkový riaditeľ LD Chopok juh

V stredisku Jasná Nízke Tatry pracuje neuveriteľných 23 rokov. Za tie roky v stredisku nadobudol množstvo cenných skúseností, pozná každé zákutie, svoju prácu miluje a berie ju ako koníčka. Oceňuje kvalitu pracovného prostredia, spoluprácu s kolegami a krásnu prírodu. Aktívne sa venuje viacerým druhom športu, ako napríklad beh v horskom teréne, skialpinizmus, lyžovanie, posilňovanie.

"Jasná mi prirástla k srdcu, je mojim druhým domovom. Som nesmierne rád, že som mohol  a mám neustále možnosť ovplyvňovať rozvoj a budovanie Jasnej, najmä Chopku Juhu, mojimi myšlienkami, nápadmi a víziami, ktoré prispeli a prispievajú k tomu, že z Chopku Juhu sa stalo obľúbené stredisko z čoraz vyššou návštevnosťou, väčším komfortom a lepšími službami."


Marcel Števček

Riaditeľ strediska Hospitality

V stredisku Jasná Nízke Tatry zodpovedá za bezproblémový chod hotelov a gastro zariadení, v spoločnosti pracuje od roku 2007. Inovácie, kreativita a tím výborných ľudí sú jeho hnacím motorom v práci, a taktiež každodenný pohľad na Chopok po ceste do práce. Vo voľnom čase lyžuje, bicykluje, obľubuje dobrú gastronómiu a zbiera fľaše s kvalitným alkoholom.
"Jasná pre mňa vždy znamenala lyžiarske nebo. Už ako malý chalan som o tom sníval a potvrdilo sa pravidlo, že keď niečo veľmi chceš, tak sa to aj stane, a dnes je to miesto kde pracujem a lyžovanie je súčasťou mojej práce."


Martin Kupčo

Vedúci lyžiarskych tratí a zasnežovania

Zodpovednosť a práca odvedená na 120% vystihujú majstra na zjazdovky a zasnežovanie, ktorý v Jasnej pôsobí viac ako 10 rokov. Prostredie v ktorom pracuje je pre neho srdcovou záležitosťou a cíti sa tu ako doma. Tak ako Jasnú, miluje aj hudbu, a vo svojom voľnom čase hrá na klávesové nástroje. 

"Vždy konaj tak, aby si sa za to nemusel nikdy hanbiť." 


Martin Hloušek

Riaditeľ infraštruktúry Jasná Nízke Tatry

V stredisku  pôsobí  od príprav na Audi FIS Ski World Cup Jasna 2016. Jasnú považuje za jedinečné, rôznorodé a očarujúce miesto pre načerpanie energie a stretnutia s ľuďmi so spoločnými hodnotami a láskou k našim prekrásnym horám, s ktorými sa spolupodieľa na posune a rozvoji horského strediska Jasná. Vo voľnom čase preferuje adrenalínové športy ako enduro biking, freeride skiing, wakeboarding, zbožňuje voľnosť a nespútanosť.

„ Hľadajme možnosti a riešenia ako veci posúvať dopredu namiesto dôvodov a argumentov prečo sa to nedá.“


Miriam Gajdošová

Regionálny manažér Tatry Motion

Zodpovedá za efektívny chod prevádzok Tatry Motion a atrakcií v stredisku Jasná Nízke Tatry. Jej práca je pre ňu výzva, ani jeden deň v práci nie je rovnaký, prináša nové podnety na riešenie. Jasná je pre ňu srdcová záležitosť, má rada voľnosť a prostredie v ktorom pracuje. Vo svojom voľnom čase sa venuje jumpingu, bicyklovaniu  a kreatívnemu tvoreniu. 

"Verím, že dobro zvíťazí nad zlom. Verím, že božie mlyny melú pomaly ale isto. Verím v dobro ľudi, čo je v nich. Verím v ľudí, s ktorými pracujem. Verím v priateľstvo. Verim vo vyššiu moc. Jednoducho verím..."


Marek Paračka

Vedúci gastro zariadení Jasná Nízke Tatry

V Jasnej pracuje už celé desaťročie, stredisko výborne pozná. Na svojej práci má rád variabilitu a skutočnosť, že každý deň v práci je iný a niečím výnimočný. Jasná pre neho znamená NAJ stredisko na Slovensku, a to v zimnom ako aj v letnom období. Vo voľnom čase rád športuje, aktívne sa venuje futbalu.

„Každý úspech začína tým, že sa rozhodnete niečo vyskúšať.“ 


Jana Kňavová

Brand manažér Jasná Nízke Tatry

V Jasnej zastrešuje všetky marketingové aktivity. Baví ju poznať najlepšie lyžiarske stredisko aj zo zákulisia a spolu s kolegami tvoriť a vymýšľať čo ešte nové môžu priniesť návštevníkom strediska, aby sa do Jasnej zase radi vrátili. "Všetko v živote sa dá vyriešiť, lebo kde je vôľa, tam je cesta." Vo voľnom čase veľa a rada číta a je vášnivá lyžiarka.

"Keď cestou do práce vyjdem zo zákruty nad Machnatým a konečne uvidím celú Jasnú vždy si poviem: Už je dobre - som doma! myseľ sa vyčistí a všetko je zrazu JASNÉ".


Veronika Devečková

Vedúca Infocentier Jasná Nízke Tatry

V Jasnej pracuje od roku 2011 ale navštevuje ju už od útleho detstva. Stredisko je pre ňu srdcovkou spojenou s množstvom skvelých spomienok a zážitkov. Veľmi rada lyžuje,  obľubuje turistiku, box a chvíle strávené s rodinou a priateľmi. Snaží sa riadiť heslom " Dostávaš čo dávaš."
„ Pracujem na mieste, kde iní ľudia trávia svoju dovolenku. Samotné prostredie je potešením. Okrem každodenných pracovných povinností, ktoré ma neminú sa vždy teším na tím ľudí s ktorým spolupracujem, a s ktorým sa navzájom podporujeme za každej situácie."


Zuzana Hricová

Vedúca pokladní Jasná Nízke Tatry

Už od roku 2009 sa podieľa na plynulom chode všetkých pokladní v stredisku. Na svojej práci si cenní kooperáciu s kolegami, a taktiež kontakt a postrehy od klientov. Jej vášňou je turistika a Jasná pre ňu znamená bránu na Sinú, Bôry, Poľanu, Kráľovu Hoľu, Chopok a Ďumbier, a taktiež vôňu brusníc a čučoriedok. Neodmysliteľnú spoločnosť na potulkách prírodou jej robí jazvečíčka Stela.

"Bez snov a ideálov nie je možné byť človekom".