DRAČIA CESTA NA CHOPOK už čoskoro

Rodinná hra v prírodeO Demänovskej doline sa oddávna povrávalo, že skrýva mnoho drahocenných pokladov. Nikto sa k nim však neodvážil dostať, pretože ich vraj stráži drak. Aká je pravda?

Lesným strážcom chrániacim poklady celej Demänovskej doliny je milý kamarátsky DRAK DEMIÁN. Pripravte sa na putovanie po Demiánových stopách. Netreba sa ničoho báť, pri putovaní spoznáte tajomstvá horskej prírody a zabavíte sa s vaším novým kamarátom - legendou Demänovskej doliny.

DOBRODRUŽNÝ DENNÍK

Počuli ste príbeh o drakoch žijúcich v Demänovskej doline? Rozprávková zima priniesla nie len veľa snehu, ale aj nečakaný prírastok, malého draka. Vydajte sa na Dračiu cestu na Chopok s dráčikom Demiánom, a pomôžte mu nájsť šťastný koniec príbehu o drakoch. Postupuj podľa dobrodružného denníka, pomôž prekonať dráčikovi aspoň 5 prekážok splnením úloh a odmena ťa neminie. 

Pomôž dráčikovi Demiánovi prekonať svoj strach a všetky prekážky na Dračej ceste na Chopok!

 

 

LOKALITY KDE NÁJDETE JEDNOTLIVÉ ÚLOHY

1. Pri jazierku na Bielej Púti, 1117 m n.m.
2. Pri preliezke na Bielej Púti, nástupná stanica lanovky B3, 1117 m n.m.
3. Pri hoteli Pošta, 1117 m n.m.
4. Pri Vrbickom Plese, 1113 m n.m.
5. Pri nástupnej stanici lanovky TWINLINER, 1226 m n.m.
6. Pri FUNIBARE na Priehybe, 1342 m n.m.
7. Chopok Rotunda - fotopoint, 2004 m n.m. 
8. Dračia nevesta, 2004 m n.m.
9. Pri reštaurácii Kosodrevina, Chopok Juh, 1488 m n.m.
10. Na Krupovej, Chopok Juh, 1084 m n. m.

 

JASNÁ PACKAGE SEVER & JUH: spiatočná jazda lanovkami v úseku Biela Púť alebo Záhradky - Priehyba - Chopok – Kosodrevina- Krupová a rovnakou trasou späť. Z Chopku Juh platí na rovnakú trasu v opačnom smere.

CENNÍK →