DRAČIA NEVESTA

Vedeli ste o začarovanej dračej neveste, ktorá leží priamo pod Chopkom? Určite ju počas vášho výletu v Jasnej navštívte a možno práve vy budete mať to šťastie uvidieť ako sa prebúdza zo sto ročného spánku!

Kde ju nájdete?

Na vrchol Chopku sa pohodlne vyveziete lanovkami zo severnej aj južnej strany. Na to aby ste mali čo najlepší výhľad na Dračiu nevestu, sa musíte vydať pešo dole zjazdovkou 1c (severná strana), cca po 50 metroch odbočíte do prava k dreveným zábranám. Odtiaľ sa Vám naskytne výhľad na skamenelú Dračiu nevestu.

DRAČIA CESTA NA CHOPOK

Počuli ste príbeh o drakoch žijúcich v Demänovskej doline? Rozprávková zima priniesla nie len veľa snehu, ale aj nečakaný prírastok, malého draka. Vydajte sa na Dračiu cestu na Chopok s dráčikom Demiánom a pomôžte mu nájsť šťastný koniec príbehu o drakoch. Postupuj podľa dobrodružného denníka, pomôž prekonať dráčikovi aspoň 5 prekážok splnením úloh a odmena ťa neminie. 

Pomôž dráčikovi Demiánovi prekonať svoj strach a všetky prekážky na Dračej ceste na Chopok!

JASNÁ PACKAGE SEVER & JUH: spiatočná jazda lanovkami v úseku Biela Púť alebo Záhradky - Priehyba - Chopok – Kosodrevina- Krupová a rovnakou trasou späť. Z Chopku Juh platí na rovnakú trasu v opačnom smere.

CENNÍK →