V Jasnej je pre vás pripravených rad neopakovateľných zážitkov a eventov!

Užite si revolučnú lyžovačku na oboch stranách Chopku vďaka novým lanovkám v top slovenskom lyžiarskom stredisku JASNÁ Nízke Tatry.

V stredisku vás čakajú 3 nové kabínkové lanovky!

Prelomová 24-miestna lanovka Funitel zo severnej strany, patrí k najmodernejším technológiám svojho druhu na svete a umožňuje prevádzku aj pri sile vetra až do 120 km/h, čo je už orkán.

 

Súčasťou komplexného prepojenia Chopku Sever a Chopku Juh je aj 15-miestna kabínková lanovka z juhu v lokalite Kosodrevina - Chopok.

 

Novinka na Slovensku je lyžiarsky výťah na koľajniciach Twinliner.  Pozemná lanovka - šikmý výťah na prepravu osôb zabezpečí presun lyžiarov, snowboardistov a peších turistov z Bielej Púte (Kolieska) na Priehybu do údolnej stanice Funitelu tak, aby títo mohli Funitelom pokračovať v jazde ďalej na Chopok.

 

V stredisku sú v prevádzke všetky kabínkové a sedačkové lanovky. V prípade obmedzení, kvôli nevyhovujúcim snehovým alebo poveternostným podmienkam, nájdete viac informácií o lanovkách a zjazdovkách tu.

 

Doprajte si  obľúbené rozľahlé freeride zóny, najväčšiu lyžiarsku arénu na Slovensku Maxiland s pásovýmmi vlekmi a skvelú lyžovačku na 43 km zjazdoviek s novým zasnežovaním. V prevádzke je tiež BURTON SNOW PARK JASNÁ !

Zábava a skvelá atmosféra zachytená na fotkách. Pozrite si fotogalériu!