Príďte si užiť letné dni na hrebeň Nízkych Tatier. Na čerstvom vzduchu vo výške 2004 m nad morom sa pokocháte tými najkrajšími jarnými výhľadmi na Tatry a Horehronie.

Aktuálnou novinkou platnou od jarnej sezóny je výprava lanovkami po oboch stranách Chopku v cene len jedného lístku. Môžete si tak užiť spiatočnú cestu až piatimi rôznymi lanovkami a spoznať tak bližšie aj charakter opačnej strany Chopku.

Vyvezte sa z nástupných miest Biela Púť (Chopok Sever) alebo Srdiečko (Chopok Juh) sedačkovými lanovkami ku najmodernejším kabínkovým lanovkám na Slovensku a zvezte sa až dolu na opačnú stranu. Späť rovnakou trasou a na vrchole sa občerstvíte v novej modernej samoobslužnej reštaurácii Rotunda. Energiu zo zdravého horského vzduchu a prvý bronz slniečka nachytáte na panoramatickej vyhliadkovej terase. Kto by odolal chutnej kuchyni našich šéfkuchárov či sladkému koláčiku so šálkou kávy s výhľadom na prebúdzajúcu sa krajinu?

Príjemnú prechádzku na vrchol Chopku zvládnu aj menej zdatní turisti a fotka na druhom najvyššom kopci Nízkych Tatier určite poteší aj vaše ratolesti. Počas cesty za môžete zastaviť posedieť si v niektorom z otvorených barov a reštaurácií: Funibar Priehyba s otváracou presklenou strechou, reštaurácia Happy End na Bielej Púti s detskými preliezkami a výbornou kuchyňou, Apres bar na Srdiečku so srdečnou atmosférou či reštaurácia Kosodrevina s najslnečnejšou terasou na Horehroní.

Poďte sa nabiť aktívnym oddychom.