Hotel Grand**** JasnáChalets Jasná de Luxe**** a hotel Rotunda pre vás pripravili facebookovú súťaž o pobyt pre 2 osoby v týchto hoteloch. Stačí ak zašlete svoju fotografiu na vybranú téme a pobyt môže byť váš. Vyhráva fotka, ktorá získa najväčší počet likeov.


Rodinné zážitky v hoteli Grand**** Jasná

Vyhrajte pobyt v hoteli Grand**** Jasná. Zašlite fotku alebo video rodinnej dovolenky prostredníctvom facebookovej aplikácie hotela a ste v hre o pobyt pre 2 osoby na 2 noci.

Wellness hotel Grand**** Jasná cez leto privíta všetky rodiny. Toto leto čaká všetky deti v hoteli bohatý animačný program a nové zvieratka v MiniZOO. Dospelí môžu zatiaľ relaxovať v wellness centre.

VÝHRA: Pobyt na 2 noci pre 2 osoby

Zapoj sa do súťaže »»»                                                     Viac info o hoteli


Na dovolenku do Chalets Jasná de Luxe

Dovolenka v súkromí luxusnej chaty v krásnom prostredí Nízky Tatier má svoje neodolateľné čaro. Teraz môžete takýto pobyt vyhrať. Zašlite fotografiu na tému „Pohoda na chate“ prostredníctvom facebookovej aplikácie a zapojte sa do súťaže o pobyt na 2 noci pre 2 osoby v Chalets Jasná de Luxe.

Pobyt v Chalets Jasná de Luxe, apartmánoch vo francúzskom štýle, bude pre každého nezabudnuteľnou. Z priestranného balkóna si môžete vychutnať krásny výhľad a v príjemnom prostredí Nízkych Tatier si vychutnáte ničím nerušené ticho prírody. 

VÝHRA: Pobyt na 2 noci pre 2 osoby

Zapoj sa do súťaže »»»                                                      Viac info o hoteli


Romantické chvíle na Rotunde

Ste dušou romantik? Vyhrajte pobyt na neobvyklom a krásnom mieste – priamo na vrchole Chopku. Zašlite fotku vášho najromantickejšieho zážitku prostredníctvom facebook aplikácie hotela Rotunda a vyhrajte pobyt pre 2 osoby na 1 noc.

Romantický zážitok ako z filmu ponúka pobyt na Rotunde. Ďaleko od každodenného ruchu si môžete západ slnka a pozorovať nočnú oblohu. Na vrchole Chopku vás čaká nezabudnuteľný pobyt. 

VÝHRA: Pobyt na 1 noc pre 2 osoby

Zapoj sa do súťaže »»»                                                     Viac info o hoteli