Senzačný víkend v Jasnej otvoril zimnú lyžiarsku sezónu 2014 / 2015. Jasná ako prvé stredisko na Slovensku otvorilo lyžiarsku sezónu a aktuálne si návštevníci vychutnávajú upravené zjazdovky.


Zdobenie vianočného stromčeka na Chopku 5.12.14

Vytúžený lyžiarsky sviatok sa stal realitou už 5.12.2014. Prví nadšenci sa spustili po čerstvo vyratrakovaných svahoch z vrcholu Chopka z výšky 2 004 m n.m. v Nízkych Tatrách. TOP lyžiarske stredisko Jasná, ktoré získalo 5 prestížnych ocenení kvality a v novembri si odnieslo z Londýna cenu pre najrýchlejšie sa rozvíjajúce stredisko, otvorilo svoje zjazdovky 5. decembra ráno ako prvé na Slovensku. V tento deň sa na Chopku spojili dva významné regióny Liptova a Horehronia, aby spolu privítali zimu a rozsvietili najvyššie položený vianočný stromček. 


BMW xDrive RUN 6.12.14

Súťažiaci každoročného preteku BMW xDrive Run ktorý sa konal 6.12 počas dňa si mohli vyšportovať prémiové BMW X3 na 100 dní do zimnej sezóny! Do preteku sa zapojilo 82 registrovaných účastníkov ktorý sa v ťažkom teréne rozbehli po svkelé ceny. Pod moderátorskou taktovkou Andreja Bičana s jeho súťažmi bolo o zábavu postarané počas celého dňa. 


Winter Music Opening 2014 6.12.14 21:00

Prvú decembrovú sobotu večer vypukla v hudobnom aprés-ski klube Happy End najočakávanejšia party s elektrizujúcou atmosférou, ktorá otvorila tradičný Winter Music Opening. Úvodnú lyžiarsku mega party v štýle filmového Jamesa Bonda podporili dievčatá z Playboya a o tanečnú zábavu sa postarali: DJ-i Burian, Lieskovský a EKG spolu s The Pastels, RDS Company, T-DJ Ms Lynna a i. Pozvanie do Jasnej prijali aj české miss a modelky. Podrobné informácie TU.