CENTRUM JASNÁ od 23. 12. 2017 OTVORENÉ!

Nové moderné multifunkčné centrum Jasná je tu pre Vás od 23. 12. 2017. Pokladne, infocentrum, depot, lyžiarska škola, obchody a luxusný Crystal Bar nájdete pohodlne na jednom mieste v nových priestranných priestoroch.

CENTRUM JASNÁ

Zaujímavou investičnou novinkou je Centrum Jasná, kde vznikla výstavbou nová vstupná brána do strediska Jasná s nákupnou zónou, pokladňami, infocentrom, Gopass Pointom, centrálnym dispečingom, zázemím pre lyžiarskych inštruktorov z lyžiarskej školy TATRY MOTION, samoobslužným depotom a novým luxusným štýlovým barom CRYSTAL. Nový bar bude disponovať 120 miestnou kapacitou a priestrannou vonkajšou terasou s prvým ohrievaným "horiacim" stolom na Slovensku.

Centrum Jasná zaujme svojim nápaditým architektonickým riešením, v ktorom dominuje tvar kryštálu aj moderným multifunkčným využitím priestorov. V budúcej zimnej sezóne v tejto lokalite pribudne nástupné miesto novej 15-miestnej kabínkovej lanovky, ktorá bude mať výstupnú stanicu na Priehybe. Okrem iného tu nájdete aj prvé eskalátory v Tatrách pre pohodlný príchod lyžiarov z parkovísk priamo ku zjazdovkám. Veľmi praktickou službou bude aj moderný depot na odkladanie lyží. Po skončení lyžovačky si lyže uschováte v depote a ráno vás budú čakať vysušené lyžiarky aj lyže priamo pri zjazdovke.