LYŽIAR SI SÁM VYBERÁ, AKÚ CENU ZA SKIPAS ZAPLATÍ

Návštevníci lyžiarskeho strediska majú vždy na výber. Svoj skipas si môžu kúpiť dopredu cez e-shop GOPASS, prostredníctvom mobilnej aplikácie GOPASS, ďalej na štandardnom mieste v kamennej pokladni v stredisku a najnovšie aj v samoobslužných pokladniach označených ako GOPASS POINT na každom nástupnom mieste v lyžiarskom stredisku. Lyžiari na skipasoch ušetria, ak si budú lyžovačku dopredu plánovať a nakupovať skipasy vždy online.


GOPASS e-shop – Oplatí sa! 

Kúp najlacnejšie skipasy 3 dni vopred online.

Nakupovanie skipasov v klasickej „kamennej“ pokladni v stredisku už nie je in. Svetu dominujú moderné formy nakupovania prostredníctvom e-shopov z pohodlia domova a presne takéto požiadavky spĺňa aj GOPASS e-shop. Šikovní lyžiari, ktorí svoju lyžovačku vopred plánujú si tak môžu kúpiť celodenný skipas až o 8€ lacnejšie ako v klasickej pokladni pri nákupe 3 dni vopred. Na viacdňových skipasoch je šetrenie ešte výrazne vyššie až do 45€ na šesťdňovom skipase. Termín lyžovačky si môžete kedykoľvek zmeniť za symbolický poplatok 1€. Online nákup má ďalšiu výhodu a tou je, že už v stredisku nie je potrebné čakať v rade na pokladni ale lyžiar môže ísť rovno na svah. 

Porovnajte si ceny skipasov pri nákupe online a v klasickej pokladni v stredisku 


GOPASS POINT – Oplatí sa!

Kúp najlacnejšie skipasy v stredisku v samoobslužných pokladniach.

Nestihli ste nákup online alebo ešte nemáte Gopass kartu? Nevadí. Túto sezónu na vás čaká ďalšia technologická novinka. Vo všetkých nástupných miestach v stredisku nájdete nové moderné samoobslužné pokladne GOPASS Point, v ktorých si rýchlo a pohodlne kúpite taký skipas, aký práve potrebujete. Stačí zadať e-mailovú adresu a mať po ruke platobnú (bankomatovú) kartu. S registráciou aj nákupom vám ochotne pomôže milá obsluha, ktorá vám poskytne Gopass kartu pri prvom nákupe zadarmo. Navyše, skipasy zakúpené v GOPASS Point opäť vyjdú menej ako v klasickej pokladni. Drobné upozornenie v Gopass Pointoch bude možné platiť len platobnou kartou nie v hotovosti. GOPASS sa naozaj oplatí.

Porovnajte si ceny skipasov pri nákupe v Gopass Pointe a v klasickej pokladni v stredisku: