Zimná dovolenka na LiptoveAKTUÁLNE INFORMÁCIE


od
50€
noc
Grand Hotel Jasná

Grand Hotel Jasná

Ubytujte sa v Hoteli Grand Jasná, kde od nás dostanete druhú izbu pre ešte lepší a väčší komfort počas celej doby pobytu. Vymeňte svoje domovy za prostredie najväčšieho strediska Jasná a využite druhú izbu pre účely home office či ako súkromnú reštauráciu. Navyše, s našim pobytovým balíkom získate skipassy za najvýhodnejšie ceny.

od
90€
noc
Tri Studničky

Tri Studničky

K ubytovaniu dostanete skipass na každý deň pobytu! Vychutnajte si pravú zimnú dovolenku v pohodlí adult friendly hotela so skipassom na zasnežených svahoch strediska Jasná. Dokonalou bodkou bude zážitková gastronómia. U nás zažijete tú pravú horskú dovolenku so službami na najvyššej úrovni.


Či ste s priateľmi, rodinou, lyžiar expert alebo začiatočník, stredisko Jasná ponúka aktivity a nádherné prostredie, ktoré si zamilujete. Jasná ako najväčšia lyžiarska aréna s výbornými podmienkami pre zimné športy na Slovensku ponúka nekonečné možnosti aktivít, zábavy a aktívneho oddychu. Na vrchol Chopku sa dopravíte najmodernejšími lanovkami Funitel alebo 15-miestnymi kabínkovými lanovkami. Stredisko ponúka viac ako 46 km perfektne upravených zjazdoviek rôznych obtiažností, vhodných pre začiatočníkov, rodiny s deťmi, pokročilých lyžiarov a aj na usporiadanie pretekov svetovej úrovne.Vychutnajte si zimu na Slovensku

Dovolenkujte na Slovensku a vychutnajte si zimu na horách alebo zrelaxujte v aquaparkoch


Všetky web-kamery

Sledujte živý prenos internetovej webkamery a objavujte strediská spoločnosti Tatry Mountain Resorts a.s.

Web-kamery →

Informácie k regulácii dopravy počas Svetového pohára od 1. do 7.3. nájdete na stránke worldcupjasna.sk

VIAC INFO