PRIDAJ SA K NÁŠMU TÍMU

Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál. Existuje celá rada možností zamestnania sa v oblastiach nášho podnikania. Máte tajný vzorec, ktorý by mohol byť ideálny pre niektorú z nich? Vyberte úsek firmy, v ktorom máte záujem sa zamestnať a reagujte na konkrétnu pracovnú pozíciu zaslaním svojho životopisu, súhlasu so spracovaním osobných údajov a potrebných dokumentov vo vami zvolenom inzeráte.

Už po 3 krát po sebe sme sa umiestnili v  TOP 10 medzi firmami s najlepšie hodnotenými výberovými procesmi na základe priamej spätnej väzby od uchádzačov za rok 2014. Do celkového vyhodnotenia boli zaradené všetky spoločnosti, ktoré zverejňujú svoje pracovné ponuky prostredníctvom portálu Profesia.sk a uchádzači mali možnosť reagovať na ich ponuky priamo zo stránky PROFESIA.SK.


Spoločnosť TMR vlastní a prevádzkuje v Nízkych Tatrách  strediská:  Jasná Nízke Tatry – Chopok Sever a Chopok Juh. Vo Vysokých Tatrách spoločnosť prevádzkuje strediska: Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a Štrbské Pleso. Strediská spolu ponúkajú v súčasnosti takmer 70 km zjazdoviek s prepravnou kapacitou prekračujúcou 54 tisíc osôb za hodinu.

TMR prevádzkuje stravovacie zariadenia v rezorte Jasná Nízke Tatry, v rezorte Vysoké Tatry a tiež v Aquaparku Tatralandia. Gastro prevádzky na svahu zastrešujú gastro zariadenia od Après ski barov, cez samoobslužné reštaurácie až po luxusnú zážitkovú reštauráciu. Najnovšia prevádzka zážitkovej gastronómie panaromatická reštaurácia Rotunda bola otvorená v sezóne 2013/2014 na vrchole Chopku v lyžiarskom stredisku Jasná – Nízke Tatry.

Športové doplnkové služby a obchody sú sústredené v rámci spoločnosti TMR pod značkou Tatry Motion. Súčasťou niektorých obchodov sú aj požičovne, servisy a úschovne lyžiarskej výstroje.  Značka Tatry Motion ďalej zastrešuje lyžiarsku školu, animácie v lyžiarskej škôlke Maxiland, prevádzkovanie športovej haly „Liptov Aréna“ a ďalšie zaujímavé letné a zimné aktivity  napr. snowtubing, funtools,  skifox, snowbike,  požičovne bicyklov, horských kár, člnkovanie na Štrbskom Plese a na Bielej Púti. 

Spoločnosť TMR prevádzkuje portfólio deviatich renomovaných hotelov vo Vysokých a Nízkych Tatrách : Grandhotel Praha v Tatranskej Lomnici, Grandhotel v Starom Smokovci, hotel Tri Studničky v Demänovskej Doline, Wellness hotel Grand Jasná v Demänovskej Doline, Hotel FIS na Štrbskom Plese, Hotel Srdiečko v stredisku Chopok Juh, Chalets  De de Luxe v stredisku Jasná, Hotel Rotunda na vrchole Chopku a Holiday Village Tatralandia v Liptovskom Mikuláši, pričom lôžková kapacita  prevádzkovaných hotelov tvorí viac ako 2000 lôžok.

Tatralandia je najväčší celoročný areál vodnej zábavy s ubytovaním na Slovensku, v Čechách a Poľsku  a ponúka svojím návštevníkom 14 bazénov z toho 9 celoročných a 28 toboganov, z toho 7 celoročných, ako aj Keltský saunový svet a Wellness Paradise. Tatralandia Holiday Resorts pozostáva z Aquaparku Tatralandia a ubytovacieho komplexu Holiday Village Tatralandia so 700 lôžkami v rámci 155 bungalovov a apartmánov rodinného charakteru so súborom doplnkových aktivít a služieb. Súčasťou Aquaparku Tatralandia je aj Funpark Tatralandia, najväčší zábavný areál na Slovensku, ktorý je na objednávku k dispozícii na firemné akcie a kongresy a Tropical Paradise. Tropical Paradise predstavuje kúsok tropického raja s priemernou teplotou 30°C a s originálnou tropickou flórou.

Administratívna podpora spoločnosti TMR zastrešuje tieto oddelenia spoločnosti:

Development - výstavba a rozvoj nových projektov, HR oddelenie, IT oddelenie, ekonomické oddelenie a obchodno - marketingové oddelenie.


Hodnoty spoločnosti TMR

Dotazník pre uchádzačov o zamestnanie

 

Súhlas s poskytnutím osobných údajov

KONTAKT

e-mail: jobs@tmr.sk (Pozn.: do predmetu uveďte "Názov pozície", o ktorú máte záujem)

Tatry mountain resorts, a.s.

HR oddelenie Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica 41, 059 60 Vysoké Tatry
HR oddelenie Nízke Tatry, Bernolákova 14, 031 01 Liptovský Mikuláš
HR oddelenie Tatralandia – Ráztocká 21, 031 05 Liptovský Mikuláš

Kontakty na zodpovedné osoby:

Mgr. Marek Schwarz, personálny riaditeľ TMR, tel: +421 904 798 829, email: marek.schwarz@tmr.sk
Magdaléna Kudelová, HR generalista pre Nízke Tatry, tel.: +421 905 974 947, email: kudelova@tmr.sk
Barbora Mitašová, HR špecialista pre Nízke Tatry, tel: +421 904 743 957, email: mitasova@tmr.sk 
PhDr. Václav Hudeček, HR generalista pre Vysoké Tatry, tel.: +421 904 972 223, email: hudecek@tmr.sk 
Ing. Kamila Szczekotová, HR špecialista pre Vysoké Tatry, tel.: +421 902 932 652, email: szczekotova@tmr.sk
Adriana Vilgová, HR špecialista pre Vysoké Tatry, tel.: +421 904 404 066, email: vilgova@tmr.sk
Nadežda Fiedorová, personalistka pre Aquapark Tatralandia, tel.: +421 907 818 724, email: fiedorova@tmr.sk