117 m n.m., Chopok Sever, Biela púť

Happy End je skvelé miesto s jedinečným interiérom a slnečnou terasou neďaleko nástupnej stanice lanovky Biela Púť pod Chopkom, ktoré počas dňa ponúka štýlovú reštauráciu so širokou ponukou tradičných jedál a skvelých drinkov.  Blízke jazero ponúka príjemnú oddychovú zónu. Pre deti je pripravený detský kútik s knižnicou.

Tešíme sa na Vás!

POLOHA: 30 m od nástupnej stanice 4-sed. lanovky Biela Púť, 50 m od autobusovej zastávky /parkoviska Biela Púť
OTVORENÉ: DENNE od 11:00 do 17:00
KAPACITA: 130 miest, terasa 100 miest

 

PRÍBEH O VZNIKU HAPPY ENDu

Music Club Happy End ponúka možnosť špičkovej zábavy priamo v centre rezortu Jasná Nízke Tatry  nielen pre lyžiarov, snowboardistov a návštevníkov Jasnej, ale tiež pre celú zónu Liptova a severného Slovenska.

Iba neuveriteľných 120 dní sa v roku 2011 realizovala stavba Happy End Music Clubu, ktorú projektoval architekt  Ing. Arch. Ján Kromka!  V tom roku sme už otvárali zimnú sezónu v novom a Jasnou znela hudba výborných DJov a  live kapiel . Ponuku celú sezónu  dopĺňali vystúpenia tanečných skupín, spevákov a  známych osobností.

Celý interiér dvojpodlažnej budovy sa pred stavbou premyslel a dotiahol do detailov! Do interiéru sa vstupuje bránou s originálnym dizajnom. Pri tanečnom parkete sú umiestnené  drevené  sochy nadživotnej veľkosti, symbolizujúce písmená H a E, ktoré pre Happy End pripravil slobodný umelec Matúš Kručay. 

Galéria na druhom poschodí a schodiská  majú  kovové zábradlie, ktorého súčasťou je originálne lanovkové lano a ručne kované časti zobrazujúce rajské pokušenie so symbolmi jablka a hada. Galériou prechádzajú tiež uchvacujúce sklenené premostenia pre tanečníkov. Nechýba ani samostatný VIP salónik s krbom, ručne kovaným lustrom, kreslami z červenej kože a  kožušinami. Exkluzivitu dvojposchodovému priestoru dodávajú aj 3 bary a veľkoplošné plátna.