Matej Hulej

Riaditeľ strediska Jasná Nízke Tatry

Stará sa o plynulý chod celého horského strediska. Vo firme pracuje od roku 2007, takže prostredie Nízkych Tarier pozná dokonale, a to aj vďaka svojim záľubám ako sú lyžovanie, lezenie a rodinné prechádzky či piknik v prírode. Vo voľnom čase sa venuje windssurfingu a tenisu.

,,Keď sa obzriem naspäť, teší ma, keď vidím, čo sa nám tu podarilo vybudovať za posledné roky, a to nielen lanovky a zjazdovky. Keďže práca je o ľuďoch a pre ľudí, som veľmi rád, že sa čoraz viac objavujú pozitívne reakcie klientov na prácu ľudí v stredisku od lanovkárov, zasnežovačov, skipatrolu atď. Klienti sa cítia v stredisku dobre, radi s nami komunikujú, dostávame od nich množstvo zaujímavých podnetov. Toto považujem za najväčšiu motiváciu." 


Ján Štetka

Prevádzkový riaditeľ LD Chopok sever

V Jasnej pracuje už od roku 1983, počas svojej 34 ročnej praxe pozná stredisko do najmenších detailov. Na svojej práci oceňuje najmä tímovú kooperáciu s kolegami, s ktorými sa im darí vytvárať pocit radosti návštevníkom strediska, s dôrazom na spoľahlivosť a bezpečnosť lanoviek. Jasná je pre neho stále dôkazom toho, že vynakladané úsilie stojí za to. Vo svojom voľnom čase sa zaujíma o históriu, techniku a umenie. 

,,Mojím životným mottom je: čestne a stále."


Ivan Temniak

Prevádzkový riaditeľ LD Chopok juh

V stredisku Jasná Nízke Tatry pracuje neuveriteľných 23 rokov. Za tie roky v stredisku nadobudol množstvo cenných skúseností, pozná každé zákutie, svoju prácu miluje a berie ju ako koníčka. Oceňuje kvalitu pracovného prostredia, spoluprácu s kolegami a krásnu prírodu. Aktívne sa venuje viacerým druhom športu, ako napríklad beh v horskom teréne, skialpinizmus, lyžovanie, posilňovanie.

,,Jasná mi prirástla k srdcu, je mojim druhým domovom. Som nesmierne rád, že som mohol  a mám neustále možnosť ovplyvňovať rozvoj a budovanie Jasnej, najmä Chopku Juhu, mojimi myšlienkami, nápadmi a víziami, ktoré prispeli a prispievajú k tomu, že z Chopku Juhu sa stalo obľúbené stredisko z čoraz vyššou návštevnosťou, väčším komfortom a lepšími službami."


Martin Kupčo

Vedúci lyžiarskych tratí a zasnežovania

Zodpovednosť a práca odvedená na 120% vystihujú majstra na zjazdovky a zasnežovanie, ktorý v Jasnej pôsobí viac ako 10 rokov. Prostredie, v ktorom pracuje, je pre neho srdcovou záležitosťou a cíti sa tu ako doma. Tak ako Jasnú, miluje aj hudbu, a vo svojom voľnom čase hrá na klávesové nástroje. 

,,Vždy konaj tak, aby si sa za to nemusel nikdy hanbiť."


Martin Hloušek

Riaditeľ infraštruktúry Jasná Nízke Tatry

V stredisku  pôsobí  od príprav na Audi FIS Ski World Cup Jasna 2016. Jasnú považuje za jedinečné, rôznorodé a očarujúce miesto pre načerpanie energie a stretnutia s ľuďmi so spoločnými hodnotami a láskou k našim prekrásnym horám, s ktorými sa spolupodieľa na posune a rozvoji horského strediska Jasná. Vo voľnom čase preferuje adrenalínové športy ako enduro biking, freeride skiing, wakeboarding, zbožňuje voľnosť a nespútanosť.

„Hľadajme možnosti a riešenia ako veci posúvať dopredu, namiesto dôvodov a argumentov prečo sa to nedá.“


Marek Paračka

Vedúci gastro zariadení Jasná Nízke Tatry

V Jasnej pracuje už celé desaťročie, stredisko výborne pozná. Na svojej práci má rád variabilitu a skutočnosť, že každý deň v práci je iný a niečím výnimočný. Jasná pre neho znamená NAJ stredisko na Slovensku, a to v zimnom ako aj v letnom období. Vo voľnom čase rád športuje, aktívne sa venuje futbalu.

„Každý úspech začína tým, že sa rozhodnete niečo vyskúšať.“


Jana Kňavová

Brand manažér Jasná Nízke Tatry

V Jasnej zastrešuje všetky marketingové aktivity. Baví ju poznať najlepšie lyžiarske stredisko aj zo zákulisia a spolu s kolegami tvoriť a vymýšľať, čo ešte nové môžu priniesť návštevníkom strediska, aby sa do Jasnej zase radi vrátili. ,,Všetko v živote sa dá vyriešiť, lebo kde je vôľa, tam je cesta." Vo voľnom čase veľa a rada číta a je vášnivá lyžiarka.

,,Keď cestou do práce vyjdem zo zákruty nad Machnatým a konečne uvidím celú Jasnú, vždy si poviem: Už je dobre - som doma! Myseľ sa vyčistí a všetko je zrazu JASNÉ."


Veronika Devečková

Vedúca Infocentier Jasná Nízke Tatry

V Jasnej pracuje od roku 2011, ale navštevuje ju už od útleho detstva. Stredisko je pre ňu srdcovkou spojenou s množstvom skvelých spomienok a zážitkov. Veľmi rada lyžuje, obľubuje turistiku, box a chvíle strávené s rodinou a priateľmi. Snaží sa riadiť heslom ,,Dostávaš čo dávaš."

„Pracujem na mieste, kde iní ľudia trávia svoju dovolenku. Samotné prostredie je potešením. Okrem každodenných pracovných povinností, ktoré ma neminú, sa vždy teším na tím ľudí, s ktorým spolupracujem, a s ktorým sa navzájom podporujeme za každej situácie."