ARÉNA SLOVENSKÉHO OLYMPIJSKÉHO TÍMU V JASNEJ

9. – 10.2.2018 Jasná

Príďte zažiť kúsok olympijskej atmosféry do Jasnej. Pri príležitosti Zimných olympijských hier 2018, ktoré sa budú konať v juhokórejskom meste Pjongčang s oficiálnym začiatkom práve 9. februára, prinesie Slovenský olympijský výbor s partnermi ochutnávku olympijskej atmosféry aj na svahy lyžiarskeho strediska Jasná. Zažite symbolický otvárací ceremoniál, lyžiarske preteky, vyskúšajte si biatlon, sánkovanie či curling, zabavte sa après ski programom aj party v Happy Ende, objavte dočasné olympijské expozície a hlavne fandite slovenským športovcom a športu. Sme jeden tím.


Ubytujte sa v Jasnej počas olympijského víkendu

Vaša Poste Restante v lokalite Jasná Centrum
Nápaditá architektúra Hotela Pošta podčiarknutá panorámou Nízkych Tatier prináša dokonalý súzvuk s okolitou prírodou. Nevšedný interiér so závanom avantgardy a rôznorodosťou použitých materiálov je u nás pastvou pre tých, ktorým je blízka „inakosť“.
AKTUÁLNE PONUKY:
Pobyt so skipasom za polovicu
Ideálny pre rodiny s deťmi
Ski-in ski-out hotel Grand ponúka všetkým lyžiarom maximálny komfort. Z izby vybehnite priamo na svah a relaxujte vo wellness s vírivkami priamo pod holým nebom. Ohromia vás neobyčajné výhľady a nadchnú vás aj služby priateľského personálu a excelentná kuchyňa.
AKTUÁLNE PONUKY:
Pobyt so skipasom za polovicu
Súkromie apartmánu obklopeného prírodou
Ubytujte sa v súkromí priestranných apartmánoch obklopených prírodou a horami. Ideálna ski-in ski-out poloha Chalets Jasná de Luxe v srdci celoročného strediska Jasná, poteší všetkých milovníkov zimných športov aj letnej turistiky.
AKTUÁLNE PONUKY:
Pobyt so skipasom za polovicu
Dokonalé harmonické prostredie v 1. feng shui hoteli
Prvý feng shui hotel Tri Studničky**** ponúka dokonalé harmonické prostredie. Absolútne uvoľnenie a relax objavíte v Boutique wellness s prvou horskou plážou a unikátnymi ZEN cvičeniami.


Exkluzívny partner

Generálni partneri

Hlavní partneri

Partner

Partneri projektu