NÁVŠTEVNÍK SI SÁM VYBERÁ, AKÚ CENU ZA LÍSTOK ZAPLATÍ

Aj v letnej sezóne 2019 majú návštevníci lyžiarskeho strediska Jasná majú vždy na výber. Svoj lístok si môžu kúpiť dopredu cez e-shop GOPASS, prostredníctvom mobilnej aplikácie GOPASS, ďalej na štandardnom mieste v kamennej pokladni v stredisku a najnovšie aj v samoobslužných pokladniach označených ako GOPASS TICKETS na každom nástupnom mieste v stredisku. Návštevníci na lístkoch ušetria, ak si budú návštevu strediska dopredu plánovať a nakupovať lístky vždy online.


GOPASS e-shop – Oplatí sa! 

Kúp najlacnejšie lístky 3 dni vopred online.

Nakupovanie lístkov v klasickej „kamennej“ pokladni v stredisku už nie je in. Svetu dominujú moderné formy nakupovania prostredníctvom e-shopov z pohodlia domova a presne takéto požiadavky spĺňa aj GOPASS e-shop. Šikovní návštevníci, ktorí svoju návštevu strediska vopred plánujú si tak môžu kúpiť lístok až o 4€ lacnejšie ako v klasickej pokladni pri nákupe 3 dni vopred. Termín návštevy si môžete kedykoľvek zmeniť za symbolický poplatok 1€. Online nákup má ďalšiu výhodu a tou je, že už v stredisku nie je potrebné čakať v rade na pokladni ale môžete ísť priamo na výlet lanovkou.

Porovnajte si ceny lístkov pri nákupe online a v klasickej pokladni v stredisku 


GOPASS TICKETS – Oplatí sa!

Kúp najlacnejšie lístky v stredisku v samoobslužných pokladniach.

Nestihli ste nákup online alebo ešte nemáte Gopass kartu? Nevadí. V tejto letnej sezóne 2018 na vás čaká ďalšia technologická novinka. Vo všetkých nástupných miestach v stredisku nájdete nové moderné samoobslužné pokladne GOPASS Tickets, v ktorých si rýchlo a pohodlne kúpite lístok, aký práve potrebujete. Stačí zadať e-mailovú adresu a mať po ruke platobnú (bankomatovú) kartu. S registráciou aj nákupom vám ochotne pomôže milá obsluha, ktorá vám poskytne Gopass kartu pri prvom nákupe zadarmo. Navyše, lístky zakúpené v GOPASS Tickets opäť vyjdú menej ako v klasickej pokladni. Drobné upozornenie v Gopass Pointoch bude možné platiť len platobnou kartou nie v hotovosti. GOPASS sa naozaj oplatí.

Porovnajte si ceny lístkov pri nákupe v Gopass Tickets a v klasickej pokladni v stredisku: