SAMI SI VYBERTE, AKÚ CENU ZA LÍSTOK ZAPLATÍTE

Aj v letnej sezóne 2018 majú návštevníci strediska Jasná na výber akú cenu za lístok na lanovky zaplatia. Svoj lístok si môžete kúpiť dopredu cez e-shop GOPASS, prostredníctvom mobilnej aplikácie GOPASS, ďalej na štandardnom mieste v kamennej pokladni v stredisku a najnovšie aj v samoobslužných pokladniach označených ako GOPASS TICKETS na každom nástupnom mieste v stredisku. Na lístkoch ušetríte, ak si budete návštevu strediska dopredu plánovať a nakupovať lístky online minimálne 3 dni vopred.


GOPASS e-shop – Oplatí sa!
Kúp najlacnejšie lístky 3 dni vopred online.


Nakupovanie lístkov v klasickej „kamennej“ pokladni v stredisku už nie je in. Svetu dominujú moderné formy nakupovania prostredníctvom e-shopov z pohodlia domova a presne takéto požiadavky spĺňa aj GOPASS e-shop. Šikovní návštevníci, ktorí svoju návštevu strediska vopred plánujú si tak môžu kúpiť lístok až o 4€ lacnejšie ako v klasickej pokladni pri nákupe 3 dni vopred. Termín návštevy si môžete kedykoľvek zmeniť za symbolický poplatok 1€. Online nákup má ďalšiu výhodu a tou je, že už v stredisku nie je potrebné čakať v rade na pokladni ale môžete ísť priamo na výlet lanovkou.


Porovnajte si ceny lístkov pri nákupe online a v klasickej pokladni v stredisku.


GOPASS TICKETS – Oplatí sa!

Kupujte najlacnejšie lístky v stredisku v samoobslužných pokladniach.

Nestihli ste nákup online alebo ešte nemáte Gopass kartu? Nevadí. Vo všetkých nástupných miestach v stredisku nájdete nové moderné samoobslužné pokladne GOPASS TICKETS, v ktorých si rýchlo a pohodlne kúpite lístok o 2€ lacnejšie oproti klasickej pokladni. Stačí zadať e-mailovú adresu a mať po ruke platobnú (bankomatovú) kartu. S registráciou aj nákupom vám ochotne pomôže milá obsluha, ktorá vám poskytne Gopass kartu pri prvom nákupe zadarmo. V pokladniach GOPASS TICKETS je možné platiť len platobnou kartou nie v hotovosti. GOPASS sa naozaj oplatí.

Porovnajte si ceny lístkov pri nákupe online a v klasickej pokladni v stredisku.Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GOPASS.