NOVINKY ZIMY 2018/2019

Najväčšia slovenská lyžiarska aréna JASNÁ s výbornými podmienkami pre zimné športy ponúka perfektnú lyžovačku na viac ako 50 km zjazdoviek. K dispozícii sú komfortné moderné lanovky a bohatá eventová nádielka, kvalitne upravené zjazdovky, rozšírená GASTRO ponuka a vylepšená infraštruktúra.


GASTRO

Reštaurácia HABARKA


Moderná slovenská kuchyňa vo folklórnom šate. Ski-in & ski-out reštaurácia s terasou, ktorú nájdete ju pri výstupnej stanici lanovky Lúčky B8 v bezprostrednej blízkosti zjazdoviek FIS (červená zjazdovka č.11) a Turistická (modrá zjazdovka č.5). Kapacita : 200 stoličiek interiér + 100 stoličiek terasa. 

JASNÁ MOUNTAIN FOOD

Nové predajné gastro miesto na Priehybe = Na Priehybe pribudne nový gastro point - Jasná Mountain Food, horská verzia v súčasnosti veľmi moderného a obľúbeného street food-u. Lyžiari si tu vychutnajú hot dog, teplú polievočku či iné rýchle občerstvenie priamo na svahu.

OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM KOSODREVINA

Úprava samoobslužného systému na Kosodrevine. V samoobslužnej Reštaurácií Kosodrevina na južnej strane Chopku sa zavedením nových obrazoviek a systému zobrazujúceho stav a poradie objednávky, zrýchli a predovšetkým skvalitní systém objednávania a vydávania jedla. 

RECYKLOVATEĽNÉ RIADY

Vo všetkých gastro prevádzkach na svahu v Jasnej prechádzame z plastového riadu (taniere, poháre, príbor, slamky) na ekologickú recyklovateľnú alternatívu (papier, bambus).


LANOVKY A ZASNEŽOVANIE

1. NOVÉ ZASNEŽOVACIE BODY

Zasnežovanie na zjazdovke 12a (Jelení Grúň) cca 600m /9 snežných bodov/

Zasnežovanie na zjazdovke Zadné dereše cca 600m /13 snežných bodov/

V stredisku bude spolu až 617 snežných bodov (nárast o 22 kusov snežných bodov)

 

 

2. BEZPEČNOSTNÉ DETSKÉ OPIERKY

Na sedačkové lanovky B3 Biela Púť a B8 Lúčky pribudnú bezpečnostné detské opierky, ktoré poskytnú najmenším návštevníkom strediska ešte vyšší pocit bezpečia.

 

3. KOMFORTNÉ NÁSTUPNÉ ZÓNY

Kabínkové lanovky na juhu budú počas novej zimnej sezóny doplnené o komfortné nástupné zóny (systém, ktorý do nástupnej zóny lanovky vpustí iba presný počet návštevníkov podľa kapacity kabínky). Klienti tak budú môcť komfortne nastúpiť do kabínky a naložiť si lyže bez stresu.


INFRAŠTRUKTÚRA

1. STREDISKOVÝ ROZHLAS

Pridanie zariadení strediskového rozhlasu na lanovú dráhu B1 Záhradky – Rovná Hoľa, pre skvalitnenie komunikácie dôležitých informácií návštevníkom v stredisku.

2. DEFIBRILÁTOR

V priestoroch budove Rotunda bude umiestnený samoobslužný defibrilátor, ktorý môže pomôcť našim návštevníkom zachrániť ich život. ZIMNÁ MAPA 2018/2019