Matej Hulej

Riaditeľ strediska Jasná Nízke Tatry

Stará sa o plynulý chod celého horského strediska. Vo firme pracuje od roku 2007, takže prostredie Nízkych Tarier pozná dokonale, a to aj vďaka svojim záľubám ako sú lyžovanie, lezenie a rodinné prechádzky či piknik v prírode. Vo voľnom čase sa venuje windssurfingu a tenisu.

,,Keď sa obzriem naspäť, teší ma, keď vidím, čo sa nám tu podarilo vybudovať za posledné roky, a to nielen lanovky a zjazdovky. Keďže práca je o ľuďoch a pre ľudí, som veľmi rád, že sa čoraz viac objavujú pozitívne reakcie klientov na prácu ľudí v stredisku od lanovkárov, zasnežovačov, skipatrolu atď. Klienti sa cítia v stredisku dobre, radi s nami komunikujú, dostávame od nich množstvo zaujímavých podnetov. Toto považujem za najväčšiu motiváciu." 


Ján Štetka

Prevádzkový riaditeľ LD Chopok sever

V Jasnej pracuje už od roku 1983, počas svojej 34 ročnej praxe pozná stredisko do najmenších detailov. Na svojej práci oceňuje najmä tímovú kooperáciu s kolegami, s ktorými sa im darí vytvárať pocit radosti návštevníkom strediska, s dôrazom na spoľahlivosť a bezpečnosť lanoviek. Jasná je pre neho stále dôkazom toho, že vynakladané úsilie stojí za to. Vo svojom voľnom čase sa zaujíma o históriu, techniku a umenie. 

,,Mojím životným mottom je: čestne a stále."

Stredisko Jasná je od 13.3.2020 až do odvolania uzatvorené. Ďakujeme za vašu priazeň, vážime si vašu podporu!

VIAC