PODPOR MLADÉ LYŽIARSKE TALENTY A ZÍSKAJ ORIGINÁLNU KOMBINÉZU PETRY VLHOVEJ ZO SVETOVÉHO POHÁRA V JASNEJ!

Po Svetovom pohári v stredisku Jasná Nízke Tatry vznikla idea podpory mladých lyžiarskych talentov, akým bezpochyby je aj naša úspešná reprezentantka Petra Vlhová. Petra spolu so svojim tímom bola nositeľkou tejto myšlienky a rozhodla sa na tento účel venovať svoju unikátnu kombinézu. Na základe toho Nadácia TV JOJ v spolupráci s Tatry Mountain Resorts, a.s. pripravili pre fanúšikov a podporovateľov lyžiarskeho športu na Slovensku možnosť vydraženia tejto unikátnej kombinézy, v ktorej Petra úspešne reprezentovala Slovensko na domácom Svetovom pohári v Jasnej!


UNIKÁTNA KOMBINÉZA

Špeciálna kombinéza, v ktorej sa Petra Vlhová predstavila na pretekoch v Jasnej 06. a 07. marca 2016 (9. miesto v Slalome / 39. miesto v Obrovskom Slalome) a vo finále v švajčiarskom St. Moritz, je jediná svojho druhu. Ušitá bola v Taliansku firmou DKB.


AKO TAKÁTO KOMBINÉZA VZNIKÁ?

Na začiatku je vznik grafického návrhu kombinézy, ktorý musí byť v súlade s pravidlami FIS, ktoré určujú presne stanovené plochy, na ktorých môžu byť umiestnené logá sponzorov. Zároveň musí zohľadňovať miesta, kde je kombinéza zošívaná, tak, aby to vyhovovalo jej výrobe. Pri ladení grafického návrhu bolo teda potrebné zosúladiť všetky grafické prvky a podmienky pre vznik kombinézy. V momente, keď je návrh odsúhlasený, ide do výroby miniatúrny model kombinézy, ktorý je poslednou kontrolou pred samotnou výrobou.


DARČEK PRE NOVÉHO MAJITEĽA KOMBINÉZY

Nový majiteľ kombinézy navyše ako darček od spoločnosti Tatry Mountain Resorts, a.s.
získa aj Šikovnú sezónku, s ktorou si naplno užije svahy Nízkych i Vysokých Tatier!


NADÁCIA TV JOJ

Myšlienka vydraženia originálnej kombinézy Petry Vlhovej vznikla v spolupráci s Nadáciou TV JOJ, ktorá podporuje mladé športové talenty z celého Slovenska, jednotlivcov i športové tímy z rôznych kútov našej krajiny. Najlepší z nich nás raz možno budú reprezentovať na Olympijských hrách, či vrcholných svetových podujatiach.