Čo by mohlo poskytnúť lepšie zasadenie pre Vašu konferenciu alebo firemné podujatie ako majestátnosť Nízkych Tatier a prvotriedne služby hotela?

Ukážte svojim firemným partnerom a účastníkom kongresu, akí dôležitý pre Vás sú. Poskytnite im inšpiratívnu atmosféru hotela situovaného uprostred dychvyrážajúcej horskej scenérie.

Hotel Grand **** Jasná

Ski in & ski out hotel, ideálne umiestnený v strede Slovenska. Tento horský hotel dokáže v novozrekonštruovaných izbách prijať až 300 hostí a poskytnúť jednotku v priestoroch na zábavu. Novinkou je konferenčné centrum pre 350 osôb.

Boutique Hotel Tri Studničky ****

Útulný boutique hotel s  unikátnym dizajnom. Konferenčné priestory dávajú pocit splynutia s voňavým lesom, zurčiacim potokom a wellness s prvou horskou plážou v Tatrách. Dokonalý pre menšie skupiny hľadajúce exkluzivitu, súkromie a gastronomické zážitky.

Holiday Village Tatralandia

Príjemné novopostavené konferenčné priestory sú výnimočné svojou kapacitou až do 420 miest s možnosťou jej variabilného  rozdelenia zvukotesnou stenou na 3 samostatné sály s kapacitou 50-150 miest. Priľahlý Tropical Paradise a Funpark Tatralandia umožňuje organizáciu nezvyčajných tématických podujatí a športová hala otvára brány aj tým najodvážnejším programom.