Vaša Poste Restante v lokalite Jasná Centrum
Nápaditá architektúra Hotela Pošta podčiarknutá panorámou Nízkych Tatier prináša dokonalý súzvuk s okolitou prírodou. Nevšedný interiér so závanom avantgardy a rôznorodosťou použitých materiálov je u nás pastvou pre tých, ktorým je blízka „inakosť“.
AKTUÁLNE PONUKY:
Skorá rezervácia až do -20%
Ideálny pre rodiny s deťmi
Ski-in ski-out hotel Grand ponúka všetkým lyžiarom maximálny komfort. Z izby vybehnite priamo na svah a relaxujte vo wellness s vírivkami priamo pod holým nebom. Ohromia vás neobyčajné výhľady a nadchnú vás aj služby priateľského personálu a excelentná kuchyňa.
AKTUÁLNE PONUKY:
Skorá rezervácia až do -20%
Súkromie apartmánu obklopeného prírodou
Ubytujte sa v súkromí priestranných apartmánoch obklopených prírodou a horami. Ideálna ski-in ski-out poloha Chalets Jasná de Luxe v srdci celoročného strediska Jasná, poteší všetkých milovníkov zimných športov aj letnej turistiky.
AKTUÁLNE PONUKY:
Skorá rezervácia až do -20%
Jedinečná horská atmosféra priamo pod Chopkom
Ski-in ski-out hotel Srdiečko*** priamo pod Chopkom je obľúbeným dovolenkovým miestom. Priateľský personál, pohostinná atmosféra, tradičná kuchyňa a unikátne prostredie Nízkych Tatier – to všetko ponúka hotel Srdiečko svojim návštevníkom.
AKTUÁLNE PONUKY:
Skorá rezervácia až do -20%
Dokonalé harmonické prostredie v 1. feng shui hoteli
Prvý feng shui hotel Tri Studničky**** ponúka dokonalé harmonické prostredie. Absolútne uvoľnenie a relax objavíte v Boutique wellness s prvou horskou plážou a unikátnymi ZEN cvičeniami.
AKTUÁLNE PONUKY:
Skorá rezervácia až do -20%
Priamo na vrchole Chopku 2004 m n.m.
Ubytujte sa na výnimočnom mieste – priamo na vrchole Chopku. Hotel Rotunda je synonymom unikátnej atmosféry a krásnych zážitkov. Každá z izieb hotela vás prekvapí svojím útulným a vkusným zariadením.
AKTUÁLNE PONUKY:
Balík Million Star
Životná energia v termálnom srdci Liptova
Objavte GALÉRIU ZDRAVIA A RELAXU v srdci Liptova s top starostlivosťou o vás, našich klientov. Hotel Galeria Thermal Bešeňová**** vyrástol priamo v areáli rezortu Bešeňová pre dokonalý oddych vášho tela, duše i mysle!
AKTUÁLNE PONUKY:
Skorá rezervácia až do -20%
Ubytovanie priamo v areály Bešeňová
Objavujte krásy Liptova a relaxujte v bazénoch Bešeňová. Len pár krokov od hotelovej izby vás čaká liečivá sila geotermálnej vody, rozmaznávajúci wellness relax a svet vodnej zábavy s množstvom atrakcií pre všetky vekové skupiny.
S ubytovaním zvýhodnené ceny vstupov do Tatralandie
Ubytujte sa len pár krokov od Aquaparku Tatralandia a užívajte si tropický raj v každom ročnom období. Holiday Village Tatralandia ponúka ideálne prostredie na rodinnú aj individuálnu dovolenku.