V Tatrách nás baví svet

Vyberte sa s deťmi počas jarných prázdnin na zimnú expedíciu Yrtat do Jasnej. Vezmite všetky svoje školopovinné, škôlkopovinné, väčšie aj menšie deti a vyrazte za tatranským dobrodružstvom. Expedícia Yrtat bude plná zážitkov!

8 dní voľna, si jednoducho zaslúžite. A my vám ich naplníme množstvom zábavy pod heslom:  „Já se tak teším, že nedokážu ani usnout“. Nudiť sa nebudú deti ani dospelí. 

8 tipov ako prežiť a užiť si expedíciu Yrtat:

1.      Dobrá expedícia si vyžaduje správne miesto.

V stredisku Jasná si všetky vekové kategórie prídu na svoje. V najlepšom lyžiarskom stredisku vás čakajú dokonale upravené zjazdovky všetkých úrovní a bohatý program.

2.      Rodinná dovolenka je výhodná.
Vyberte si z výnimočnej ponuky hotelov Tatry Mountain Resorts a ušetrite:

a.      Rezervujte si prázdninové dobrodružstvo vopred a ušetrite až 20%.

b.     Alebo využite ponuku „K 2 dospelým, 2 deti zdarma“ a ubytovanie pre deti do 12 rokov máte zdarma. A navyše pribalíme deťom aj skipas.

c.      Ak ste veľká rodina a chcete si dopriať viac miesta a pohodlia, druhú izbu pre deti získate s 25% zľavou.

3.      Maximum zábavy pre deti v Maxilande.
Pokojne si užívajte lyžovačku o vaše deti sa postaráme v Maxilande – najväčšom zimnom areáli na Slovensku. Tri pohodlné pásové prepravníky, zábavný animačný program a snežný muž YETTI – Maxiland poteší každého detského návštevníka. Maxiland si môžete užiť so zľavou. Pri check-in v hoteloch Tatry Mountain Resorts získate poukaz so zľavou 15% na lyžiarsku školu a požičanie lyžiarskej výstroje v Tatry Motion. Keď na svahu vyhladnete, navštívte detskú reštauráciu Bernardino Burger v Jasnej, kde pre vás aj deti pripravia rôzne dobroty.

4.      Nielen perfektná lyžovačka, ale množstvo atrakcií a zábavy pre deti aj dospelých
Sánkovačka a fun-adrenalínové atrakcie Funtools cez deň aj večer, Fun Zone s obľúbenými prekážkami ako tunel či most alebo vymeňte lyže za korčule a vybehnite na ľad. Čo takto malá súťaž v jazde na čomkoľvek! Vezmite lavor, vaňu či igelit a užite si zimu naplno.

5.      Denný Apres ski program
Mini fashion show vám odhalí ako sa obliecť na svah, apres ski party v bare priamo na svahu plná hudby vás zabaví po lyžovačke alebo sa vyberte s rodinou na večerné nákupy v Jasnej spojené s degustáciou exkluzívnych čajov pod názvom Himalaya tea shopping.

6.      Pre veľké deti  - BMW X-Drive arena
„Veľkí chlapci“ si môžu počas expedície vyskúšaj aj najinteligentnejší pohon štyroch kolies v aktuálnych modeloch BMW. Jazda cez špeciálne prekážky aj zážitková jazda v zimných podmienkach a krásnom prostredí strediska Jasná. Kto by to nechcel vyskúšať?

7.      Po zotmení začína to pravé dobrodružstvo.
Vyvezte svoje chuťové poháriky do výšok. Počas Tatranskej večere zážitkov si vychutnáte starostlivo pripravené menu a za dokonalým kulinárskym zážitkom celú rodinku vyvezieme ratrakom. Alebo vyskúšajte zážitkovú večeru na vrchole Chopku – Full Moon Dinner

8.      A 1 tip pre oteckov
Keď deti zaspia, zabavte sa v Happy Ende. Noc je ešte mladá a v klube Happy End vás čakajú najlepšie party a drinky, ktoré vás zahrejú počas zimných nocí.

Vyhlasujeme program číslo 1: Po stopách Yettiho!

Vaša expedícia začína už práve teraz! Vyberte sa po stopách Yettiho za tatranským dobrodružstvom. Nepreseďte jarné prázdniny doma a rezervujte si svoju rodinnú dovolenku už teraz!

Ďalšie časti programu: počas prázdninovej dovolenky v Tatrách

Neváhajte a rezervujte si miesto pre vaše prázdninové dobrodružstvo!