Ako najlepšie stráviť posledný deň v roku? Predsa na svahu. Užite si silvestrovskú lyžovačku na svahoch najlepšie lyžiarskeho strediska Jasná. A po zotmení sa zabávajte v tatranských hoteloch.
Oslávte príchod Nového roka uprostred rozprávkovej snehobielej krajiny a zabavte sa s priateľmi či rodinou. V tatranských hoteloch vás čaká bohatý silvestrovský program plný hudby, tanca, gurmánskych špecialít a jedinečných zážitkov.

Silvester s aquaparkom zdarma

Oslávte Silvester s nami a užite si počas svojho silvestrovského pobytu tropickú zábava v najväčšom aquaparku v Tatrách zadarmo.

Rezervujte si silvestrovský pobyt na 6 nocí v hoteli Grand**** Jasná, Chalets Jasná de Luxe**** alebo v Holiday Village Tatralandia do 27. novembra a my vás odmeníme tropickou zábavou uprostred zimy. Vstup do Aquaparku Tatralandia vám dáme zadarmo

Oslávte Nový rok pod Chopkom

Hotel Tri Studničky**** pripravil pre svojich návštevníkov silvestrovskú funky party. Hity 60.,70. a 80 rokov odznejú v podaní kapely Funky Emotions. Tešiť sa môžete na známe hity Kool&the gang, Earth wind&fire, James Brown či Jamiroquai. Do tanca zahrá aj profesionálny DJ a Silvester si užijú aj najmenší hostia, ktorých poteší klauniáda a rozprávky. Jedinečné vystúpenie predvedie hadia žena Fly – Sui a príval rytmu, radosti a pohybu prinesie aj deväťčlenný bubenícky orchester hrajúci tradičné rytmy samby.

Viac o silvestrovskom programe v hoteli Tri Studničky****

V hoteli Grand**** Jasná odznejú počas silvestrovskej noci najväčšie hity posledných desaťročí v podaní štvorice hudobníkov Why Not a aj tu vám do tanca zahrá aj profesionálny DJ. Latino smršť sa preženie hotelom počas vystúpenia Miguela A.Quezada – lektora salsy a famózneho showmana a bubenícky orchester vás roztancuje v rytme samby a na chvíľu prenesie tropického Rio de Janeiro.

Viac o silvestrovskom programe v hoteli Grand**** Jasná

V hoteli Srdiečko*** sa môžete tešiť na vystúpenie tanečnej skupiny Faber Dance a zábavné súťaže pod taktovkou moderátora. Do tanca vám budú hrať pesničky na želania a nebude chýbať ani ohňostroj.

Viac o silvestrovskom programe v hoteli Srdiečko***

Tropický Silvester v Tatralandii

Rozlúčte sa so starým rokom tropickou party v Tatralandii. Zaspievajte si so skupinou Kmeťoband, zoznámte sa s havajskými, brazílskymi a orientálnymi tancami a  lektor z Latinskej Ameriky Miguel A. Quezada vás naučí tancovať salsu. Ani po polnoci zábava nekonči. Úder dvanástej odštartuje tropickú novoročnú párty s DJom.

Viac o silvestrovskom programe v hoteli Holiday Village Tatralandia