Aj vy túžite zohriať sa a zregenerovať sily po mrazivom dni na svahu? Objavte miesta pod Tatrami, kde sa slaná jadranská voda snúbi s tropickou klímou a kde šumenie morských vĺn navodzuje tú pravú dovolenkovú atmosféru. Objavte celoročné liptovské more v Tatralandii a Gino Paradise Bešeňová. Odpoveď na otázku čo robiť v Tatrách poobede alebo kam vyraziť s rodinou večer je tu.

TATRALANDIA

Slovenské trópy nájdete priamo pod Chopkom, len 15 minút cesty autom alebo bezplatným skibusom z Jasnej. Vo vynovenej krytej hale Tropical Paradise načerpáte silu po vydarenej lyžovačke. Teplota vody ani vzduchu tu neklesá pod 30°C a vďaka unikátnemu strešnému plášťu prídete domov krásne opálený aj po zimnej dovolenke v Liptove.
Vyšantiť sa môžete na 5 toboganoch, zrelaxovať v 9 bazénoch. Tatralandia je jediným miestom na Slovensku kde si môžete užívať blahodárne účinky thalasso terapie (liečba morom) aj termálnej vody s teplotou do 40°C. Na svoje si tiež prídu milovníci čírej vody a šnorchlovania. Tropickú atmosféru dotvárajú pravé 10 metrové palmy priamo z Floridy.

Stratené sily načerpáte vďaka procedúram, masážam, zábalom a kúpeľom vo Wellness Paradise Tatralandia O vaše unavené nohy sa postarajú rybičky Garra Rufa. Chodiť nemusíte ďaleko – ETANI Wellness Point totiž nájdete len pár krokov od morských bazénov.
Uzimené telo si príde na svoje v Keltskom saunovom svete. V komplexe s 21 parnými, vodnými a masážnymi procedúrami určite nevynechajte úplne novú časť na terase Tropical Paradise. Oddychujúc vo vírivke s morskou vodou sa môžete kochať pohľadom na Chopok. Unikátny výhľad na Nízke Tatry sa vám naskytne aj v BIO saune vytvorenej výlučne z prírodných materiálov.  Práve v nej môžu svoju imunitu každú nedeľu dopoludnia posilniť aj deti od 5 rokov.

O aktívny odpočinok sa postarajú animátori, s ktorými si zacvičíte aquagym, zasúťažite aj zatancujete si  na najväčšie letné hity priamo vo vode.

Neváhajte a objavte toto miesto
plné dobrodružstva a celoročnej zábavy.

Info: info@tatralandia.sk , +421 915 834 644, www.tatralandia.sk

GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ

Areál GINO PARADISE Bešeňová ponúka kúpanie vo vonkajších aj vnútorných bazénoch, exkluzívne Wellness & Spa, masáže a fitnes...

Vodný raj GINO PARADISE leží na území regiónu Liptov, v kúpeľnej dedinke Bešeňová, 9 km od Ružomberka. Je ľahko dostupný zo všetkých hlavných dopravných ťahov (len 500 m od diaľnice D1).

Poskytuje rodinný celoročný oddych a zábavu v prekrásnom prostredí Chočských vrchov, s nádhernými výhľadmi na Nízke a Západné Tatry či Veľkú Fatru.

Vodný raj GINO PARADISE je vybudovaný na báze horúcich prameňov termálnych vôd, ktoré vyvierajú z hĺbky 1987 metrov s teplotou 60,5°C.

Blahodarne pôsobia na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, majú priaznivé kozmetické účinky a vďaka prvku lítium pozitívne vplývajú aj na psychiku človeka.

Vonkajšie a vnútorné bazény určené pre malých a veľkých s teplotou vody od 27 do 40°C, vhodné pre všetky vekové kategórie.

Kontakt: www.ginoparadise.sk, +421 44 4307 708, info@ginoparadise.sk