Tešíme sa na Vás v letnej sezóne 2019.

MAXILAND SUMMER PARK

Lokalita: Biela Púť, nad reštauráciou Happy End
Otváracie hodiny: Denne od 11:30 do 17:30
Telefón: +421 910 818 223
E-mail: info@tatrymotion.sk

Príďte si užiť kopec zábavy do Maxiland Summer parku na Bielej Púti. Aj v tejto letnej sezóne vám ponúkame viacero zaujímavých atrakcií pre deti na jednom mieste. V Maxiland summer parku nájdete atraktívny aquazorbing, 4 platformovú trampolínu, skákací hrad a detský kolotoč. 

Žetóny na atrakcie Maxiland summer parku zakúpite v Suvenír shope, v Cetrume Jasná. 


CENNÍK

ATRAKCIACENA
4-platformová trampolína2 € / 5 minút
Aquazorbing4 € / 5 minút
Skákací hradGRÁTIS
Detský kolotočGRÁTIS

AQUAZORBING

Zábavná prechádzka po vodnej hladine to je aquazorbing! Príďte ho vyskúšať aj vy po počas potuliek v Jasnej. Aquazorbing je nenáročná adrenalínová zábavka najmä pre deti. Je osobitne navrhnutý na športovo zábavné účely. Predstavuje veľkú guľu určenú na chôdzu po vode, ktorá je vyrobená z priehľadného PVC. 
Príďte na Bielu Púť k Happy Endu vyskúšať túto atrakciu, zaručene sa pri nej pobaví celá vaša rodina.

Detský kolotoč.

Destký kolotoč je tá pravá zábavka pre najmenšie detičky! Atrakcia je určená pre tých najmenších návštevníkov Maxiland summer parku. Naraz prevezie 4 detičky a je GRÁTIS!

Skákací hrad

V Maxiland summer parku poteší malých návštevníkov strediska Jasná Nízke Tatry skákací hrad. Detičky sa vyšantia a vyskáču dosýta na tejto obľúbenej detskej atrakcii. Atrakcia skákací hrad je  k dispozícii GRÁTIS pre návštevníkov strediska Jasná Nízke Tatry.