MAXILAND SUMMER PARK

Lokalita: Biela Púť, nad reštauráciou Happy End
Otváracie hodiny: Počas prevádzky lanoviek
Telefón: +421 910 818 223
E-mail: info@tatrymotion.sk

Príďte si užiť kopec zábavy do Maxiland Summer parku na Bielej Púti. Aj v tejto letnej sezóne vám ponúkame viacero zaujímavých atrakcií pre deti na jednom mieste. V Maxiland summer parku nájdete atraktívny aquazorbing, 4 platformovú trampolínu, skákací hrad a detský kolotoč. 

Žetóny na atrakcie Maxiland summer parku zakúpite v Suvenír shope, v Cetrume Jasná. 

CENNÍK

ATRAKCIACENA
4-platformová trampolína5€/hodina
Aquazorbing
Skákací hrad
Detský kolotoč

 


ATRAKCIE

4 PLATFORMOVÁ TRAMPOLÍNA

Zábavná atrakcia pre malých aj veľkých, ktorí majú radi trochu adrenalínu v krvi. Vyskúšajte si výskoky, premety a saltá. 

AQUAZORBING

Zábavná prechádzka po vodnej hladine to je aquazorbing! Príďte ho vyskúšať aj vy po počas potuliek v Jasnej. Aquazorbing je nenáročná adrenalínová zábavka najmä pre deti. Je osobitne navrhnutý na športovo zábavné účely. Predstavuje veľkú guľu určenú na chôdzu po vode, ktorá je vyrobená z priehľadného PVC. 
Príďte na Bielu Púť k Happy Endu vyskúšať túto atrakciu, zaručene sa pri nej pobaví celá vaša rodina.

 

DETSKÝ KOLOTOČ

Destký kolotoč je tá pravá zábavka pre najmenšie detičky! Atrakcia je určená pre tých najmenších návštevníkov Maxiland summer parku.

SKÁKACÍ HRAD

V Maxiland summer parku poteší malých návštevníkov strediska Jasná Nízke Tatry skákací hrad. Detičky sa vyšantia a vyskáču dosýta na tejto obľúbenej detskej atrakcii.