APRÈS-SKI BARY

Après-ski bary v stredisku sú synonymom nekonečnej zábavy, pohody a oddychu na svahu. Svojim návštevníkom ponúkajú denne výborné občerstvenie, pravidelné akcie, skvelú hudbu, drinky a priestor pre milé stretnutia.

Na severnej strane strediska je lokalizovaný Après-ski bar Lúčky, Après-ski bar Záhradky a Funibar. 

Na južnej strane strediska je Après-ski bar Krupová pri nástupnej stanici novej 15 miestnej kabínkovej lanovky Krupová - Kosodrevina. 

Après-ski bary sú miestom stretnutia s rodinou a priateľmi, skvelou príležitosťou na spoznávanie nových ľudí, rýchlym občerstvovacím a oddychovým bodom pred, po, alebo počas lyžovačky.


FUNIBAR


FUNIBAR na Priehybe, pri nástupnej stanici lanovky FUNITEL s otváracou presklennou kupolovitou strechou, ktorá vám počas slnečných dní ponúkne nádherný výhľad na vrchol Chopka. Jeden z prvých svojho druhu v strednej Európe.

Otváracia doba: počas prevádzkovej doby lanoviek


APRÉS - SKI BAR LÚČKY


Aprés-Ski Bar LÚČKY Vás privíta pri nástupnej stanici sedačkovej lanovky Lúčky - Výhliadka /B8/. Spríjemnite si deň na svahu posedením pri káve či výbornom ,,snacku". Načerpajte nové sily a hor sa opäť na lyže!

Otváracia doba: počas prevádzkovej doby lanoviek


APRÉS - SKI BAR ZÁHRADKY

 
Aprés-Ski Bar ZÁHRADKY je lokalizovaný pri nástupných miestach lanoviek Záhradky - Rovná Hoľa /B1/ a Záhradky - Priehyba /B2/. Príďte sa v priebehu lyžovačky občerstviť teplými nápojmi, drinkami alebo sa posilniť čerstvými panini.


APRÉS - SKI BAR KRUPOVÁ


Aprés-Ski Bar KRUPOVÁ ,
nachádzajúci sa pri nástupnej stanici lanovky /A5/ Krupová – Kosodrevina 1084 m n. m. na južnej strane strediska, vás privíta srdečnou atmosférou. Počas celého dňa skvelá hudba - nalaďte sa na celodennú párty práve tu. Alebo ukončite svoju návštevu Nízkych Tatier pri skvelej ponuke nápojov a chutného občerstvenia na slnečnej strane Chopka. 

Otváracia doba: počas prevádzkovej doby lanoviek