Vyneste svoje chuťové poháriky k oblakom


Vyhliadková reštaurácia s exkluzívnym 360 stupňovým panoramatickým výhľadom v nadmorskej výške 2 004 m n.m na vrchole Chopku - Rotunda restaurant.

Priamo na vrchole Chopku privíta všetkých vyznavačov horských športov reštaurácia Rotunda. Na priestrannej terase Rotundy si môžete odpočinúť počas lyžovačky a vychutnávať si lúče horského slnka. Svojich návštevníkov poteší širokou ponukou jedál, ku ktorým Vám ponúkne aj magický panoramatický výhľad na krásy Slovenska.

Otváracia doba:  počas prevádzkovej doby lanoviek

Rotunda, teda prepojená vrcholová stanica lanovky Funitel a opláštená stanica kabíny Chopok Juh, je preto tiež miestom oddychu pre návštevníkov aj počas nepriaznivého počasia.


V reštaurácií Rotunda na Chopku máte možnosť prežiť jedinečný večer Full Moon Dinner plný neopakovateľných momentov, vychutnať si krásy večernej oblohy a našich hôr. Vyvezte sa lanovkou do výšky 2004 m n.m. a zažite špeciálnu večeru na vrchole Chopku počas magického splnu mesiaca v termínoch 02. 01., 31. 01. a 02. 03., 31. 03. 2018.


RUM BAR


Pre pokojné vychutnávanie atmosféry hôr navštívte Rum bar v reštaurácii Rotunda. Nechajte sa inšpirovať špeciálnou ponukou svetových rumov alebo si vychutnajte svoj tradičný obľúbený nápoj v sprievode praskajúceho krbu.

Otváracia doba: počas prevádzkovej doby lanoviek

ENERGY BAR


Prízemie Rotundy poskytuje rýchle občerstvenie v podobe Energy Baru s kapacitou 60 miest. Ak vám počas outdoorových aktivít dôjdu baterky, určite zamierte práve tu. Nabudia vás nielen osviežujúce drinky, ale aj rýchle chuťovky.

Otváracia doba: počas prevádzkovej doby lanoviek