VON ROLL RESTAURANT

Históriu sa v Jasnej podarilo zachovať v tej najoriginálnejšej podobe...


Vyhliadková a la carte reštaurácia s krbom a jedinečným exteriérom a interiérom, vo výške 1670 m n.m., lokalita Luková, v prevedení z prírodných materiálov, ako sú kameň a drevo. Zažite z jej priestorov neopakovateľné výhľady na Západné a Vysoké Tatry a Liptovskú kotlinu, s hladinou Liptovskej Mary.

Z pôvodnej nástupnej stanice lanovky sa stala originálna reštaurácia Von Roll, ktorej pôvodný lanovkový systém bol využitý ako základný architektonický prvok a zrenovovaný vkusne prestupuje celým interiérom reštaurácie a v kombinácii s drevom ho dopĺňa. Vďaka tomu má luxusná Von Roll Restaurant okrem skvelej kuchyne aj toto neopakovateľné horské múzeum.

POLOHA: pri výstupnej stanici 4-sedačkovej lanovky Jasná-Luková /B4/, 100 m od výstupnej stanice 4-sed. lanovky Otupné-Luková /B5/

OTVORENÉ: počas  prevádzky lanoviek


V interiéri reštaurácie poskytujeme počas zimnej sezóny jedinečné gurmánske zážitky na objednávku s názvom Tatranská večera zážitkov a Culinary Week. Atmosféru jedinečného večera doplní zážitkový vývoz snežným ratrakom a servis i obsluha na najvyššej úrovni. Môžete potešiť všetky zmysly týmto čarovným gastronomickým eventom.

Reštaurácia s medzinárodnými oceneniami a dvomi slovenskými rekordmi

Počas 1.ročníka kulinárskeho týždňa Von Roll Culinary Week sme sa stali svedkami zrodenia hneď dvoch nových slovenských rekordov „Sabráž šampanského s najväčším objemom – 9l“ a vďaka polohe reštaurácii Von Roll aj „Sabráž v najvyššej nadmorskej výške 1670 m n.m.“ Sabráž vykonal držiteľ ocenenia Somelier roka – Tomaš Vyšvader, keď sa mu podarilo pomocou sekerky odstrániť hrdlo 9 l fľaše šampanského značky Bollinger. 

Nové podmienky a pravidlá pred vstupom na lanovky a do prevádzok od 13.9.2021

VIAC INFO