SYMBOLICKÝ OTVÁRACÍ CEREMONIÁL

9.2.2018, Biela Púť, začiatok o 17.00, vstupné GRÁTIS

Príďte symbolicky otvoriť Arénu slovenského olympijského tímu do Jasnej a užite si otvárací ceremoniál s bohatým programom priamo na svahu. Tento jedinečný nádych svetového podujatia bude neopakovateľným zážitkom zimnej sezóny 2018. Zažijete príchod pochodne a symbolické zapálenie olympijského ohňa, stretnete množstvo známych športovcov, spoznáte viac zo slovenských tradícií aj sa zabavíte na koncertoch. Podujatie je bez vstupného. 

GOGO v Jasnej live

Zahrajte si naživo X-box s najznámejším slovenským youtuberom a vlogerom GOGOm priamo na hlavnom olympijskom pódiu. Jeho súperom sa môže stať každý. Stačí prísť a baviť sa.

SĽUK

Slovenský ľudový umelecký kolektív – toto profesionálne umelecké teleso s viac ako 66 ročnou históriou netreba asi nikomu bližšie predstavovať. Príďte si užiť ochutnávku tanečného umenia SĽUK aj napriek zimnému termínu priamo pod holým nebom.

Finalisti ZEM SPIEVA

  • Ľudová hudba Martinky Bobáňovej
  • Tanečný súboj a škola tanca s Petrom Vajdom a Vladom Michalkom
  • Sestry Matákové
  • Horehronskí chlopi

PARTY v 21. storočí

Parta – je ozdobná čelenka, symbol dospelého slobodného dievčaťa. Nosili ju najmä nevesty pri vydaji a bola súčasťou sviatočnej úpravy vlasov. Zažite výnimočnú „módnu prehliadku“ inšpirovanú obrazmi z kolekcie Party v 21. storočí, na ktorej spoznáte pestrosť a rozmanitosť kultúrneho dedičstva Slovenska. Nenechajte si ujsť toto hudobno-tanečné vystúpenie s audiovizuálnym doprovodom, ktorý modernou formou osloví aj súčasného diváka.

TUBLATANKA

Koncert legendárnej rockovej skupiny Tublatanka po prvý krát v Jasnej. Fanúšikom zahrá koncert plný energie, ktorý bude prierezom toho najlepšieho z celej 33 ročnej tvorby tejto kapely. Koncert nestarnúcej legendy - Maťa Ďurindu, Ďura Topora a Petra Schlossera sa stane pre každého návštevníka jedinečným a neopakovateľným zážitkom.

ANTA AGNI show

Počas večera sa predstaví aj výborná show ANTA AGNI. Hra svetla a tmy, pulzujúce farby, iskry, vizuálne efekty, svetelná UV šou, pohybové umenie, akrobacia, tanec futuristické vízie, nové technológie, originálne kostýmy, profesionálne predstavenie je to na čo sa oplatí prísť pozrieť.


Program na piatok 9. 2. 2018

ČASLOKALITAPROGRAM
10:00- 15:00 Priehyba Ratrak stage s DJ Pablik, Helisax, GIGA SELFIE
16:00- 17:00Biela Púť Olympia stageWarm up s DJom
17:00- 17:30Biela Púť Olympia stageZahrajte si X-BOX s youtuberom GOGOm
17:30- 18:20Biela Púť Olympia stageSymbolický otvárací ceremoniál:  SĽUK, sestry Matákové, Anta Agni, Ľudová hudba Martinky Bobáňovej, Horehronskí chlopi, Vajda a Michalko, Módna show Party v 21. storočí, Zápálenie symbolického olympijského ohňa, Slovenský olimpionici: Matej Tóth, Ladislav Škantár, Zuzana Tomčíková, Janka Dukátová, Michal Martikán
18:50-19:30Biela Púť Olympia stageTUBLATANKA
16:00 - 21:00Biela Púť Crystal Bar DJ Pablik
21:00 - 05:00 Biela Púť
Happy End 
Olympia párty: Heľenine oči, DJ East Luke, tanečnice, Anta Agni show, vstupenky v predpredaji na www.gopass.sk

Špeciálne skibusy v stredisku 9. 2. 2018

Na symbolický otvárací ceremoniál máte možnosť sa do strediska Jasná pohodlne dopraviť skibusom. Pripravili sme pre vás dve trasy. Trasa 1: Podbreziny - Liptovský Mikuláš - Jasná a späť. Trasa 2 : Tatralandia - Liptovský Mikuláš - Jasná a späť.

Trasa 1: PODBREZINY » LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ » JASNÁ a späť

Trasa 2: TATRALANDIA » LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ » JASNÁ a späť


Lyžiari a hostia na južnej strane Chopku máte tiež výnimočnú príležitosť vychutnať si atmosféru a skvelý program symbolického otváracieho ceremoniálu 9.2.2018.

Lyžiari zostaňte po lyžovačke v Jasnej a špeciálnou večernou jazdou o 20:30 z Bielej Púte cez Priehybu a Chopok sa vrátite späť na parkovisko Krupová. 
Táto jazda je v cene platného lyžiarskeho lístka dňa 9.2. resp. šikovnej sezónky.

Nelyžiari si môžu zakúpiť spiatočnú jazdu lanovkou len za 10€ na pokladni strediska Krupová, alebo online cez gopass.sk.

Tento lístok platí na poslednú jazdu lanovkou o 16:00 v smere Krupová – Chopok – Priehyba – Biela Púť a na spiatočnú jazdu o 20:30 v smere Biela Púť – Priehyba – Chopok – Krupová.

Tešíme sa vás.


Exkluzívny partner

Generálni partneri

Hlavní partneri

Partner

Partneri projektu