POZOR ZMENA DÁTUMU AUTOGRAMIÁDY.

Vzhľadom na náhle a neodkladné povinnosti lyžiarky Petry Vlhovej sa jej autogramiáda presúva z 22.3. na 5.4. 2018. Ďakujeme za pochopenie!

Autogramiáda Petry Vlhovej v Jasnej

Dátum: 5. 4. 2018
Čas: 14:00
Lokalita: Crystal Bar, Centrum Jasná, Biela Púť


Fotogaléria z autogramiády


Fantastická slovenská lyžiarka Petra Vlhová, ktorá je momentálne na druhom mieste v absolútnom poradí svetového rebríčka FIS ženského slalomu, navštívi Jasnú vo štvrtok 5. apríla.  Nenechajte si újsť tento vzácny moment, a príďte si pre podpis prípadne fotografiu s famóznou mladou slovenskou lyžiarkou.


Dvaja fanúšikovia majú možnosť vyhrať lyžovačku s Petrou Vlhovou a skipass k tomu! Stačí odpovedať na súťažnú otázku z dotazníka dole, vyplniť kontaktné údaje a môžete to byť práve vy, koho vylosujeme spomedzi všetkých správnych odpovedí dňa 15.3. 2018.

Tak neváhajte, zapojte sa do súťaže a lyžujte s Petrou Vlhovou!


Minulý rok si viac ako 250 fanúšikov Petry Vlhovej prišlo počas jej autogramiády v Jasnej pre podpis a fotografiu s touto skvelou mladou lyžiarkou.


Petra Vlhová

Petra Vlhová sa narodila 13. 06. 1995 v Liptovskom Mikuláši. K lyžovaniu ju priviedli rodičia, začala už ako trojročná. Otec Igor objavil jej talent a viedol ju k závodnému lyžovaniu. Už v predžiackych kategóriách dominovala medzi svojimi rovesníkmi na domácich aj zahraničných pretekoch. Tvrdo trénovala a dobré výsledky boli satisfakciou za náročnú prípravu. 

"Pre mňa alpské lyžovanie znamená veľmi veľa, lebo mi dáva priestor na dosiahnutie úspechov, o ktorých snívam od detstva."  povedala Vlhová


Partneri