BIKINI SKIING 2016


Pod Chopkom vás opäť čaká bláznivá sobota v bikinách!

Príďte 26. marca 2016 a užite si zimu trochu inak. Odhoďte lyžiarske oblečenie, poďte na lyže len v bikinách a odvážte sa na zjazd v bikinách pri Happy Ende na Bielej Púti. Počas dňa na Vás taktiež čaká zábavný program, súťaže o super ceny a večer sa odviažeme na mega After Party.

Hlavná Výhra

Všetci účastníci Bikini zjazdu budú zaradení do žrebovania o štýlové auto značky MINI na 1 mesiac! Výhercu budeme žrebovať po zjazde v bikinách, a to v sobotu (26. 03. 2016) 13:30.

                                                                                            Ilustračné fotoVybláznite sa na piatom ročníku v masovom zjazde na lyžiach pod Chopkom! Príďte si spolu s nami pripomenúť chuť leta a zároveň si na lyžiach užiť sneh a svahy v Jasnej. Vítané sú deti aj dospelí, adrenalínoví nadšenci, odvážlivci so zmyslom pre humor, fanúšikovia bikín, no najmä tí, čo chcú zažiť pohodovú a zábavnú sobotu.

 

Na svahu pri Happy Ende nebudete sami, počas dňa vás bude svojím vtipným slovom sprevádzať moderátor Andrej Bičan.

 

Rytmickou hudbou vás roztancujete skvelý DJ Pablik, ktorý bude hrať priamo z Ratrak Stage! Takúto dennú párty môžete zažiť len u nás. 

Na svahu a v Champagne Bare nebude chýbať ani nespútaná dance show úžasného Miguela A. Quezadu a krásnych tanečníc Dance Company.
Príďte a nechajte sa vtiahnuť podmanivými tónmi do letnej atmosféry!


V súťažiach počas dňa môžete vyhrať skvelé ceny. Pripravený je pre vás aj  zábavný animačný a Aprés Ski program, a v Tatry Motion shopoch si nakúpite trendy oblečenie s American Sale zľavami až do 60 %.


Večer sa v bikini štýle príďte vyblázniť na bombastickú mega Bikini Night v Hapy End Clube, kde nebude chýbať úžasný Adam Ďurica, čerstvý dvojnásobný víťaz ankety OTO 2016 v kategórii spevák, DJ Tager, East Luke, Gogo Dancers a neopakovateľná atmosféra.

Na mieste » 8€
Predpredaj v Champagne bare (vedľa Happy Endu) a online cez Gopass » 6€ 


 

DAY LINE UP  

  • Moderuje Andrej Bičan
  • 9:00 - 12:30  Registrácia účastníkov Bikini Skiing na terase reštaurácie Happy End
  • 9:00 - 13:00  Súťaže o super ceny
  • 13:00 - 13:30  Zjazd v Bikinách (pri Happy Ende)
  • 13:30  Žrebovanie o auto MINI 
  • 12:30, 14:00  Tanečná show MIGUEL QUEZADA & DANCE COMPANY 
  • od 14:00  Après ski party v Champagne Bare: DJ Pablik, krásne tanečnice & Après ski party s MIGUEL QUEZADA & DANCE COMPANY 

   ...a určite príde aj Yeti!


PRÍĎTE SI UŽIŤ NETRADIČNÚ VEĽKÚ NOC NA HORY ...


Takto sme sa bavili na Bikini Skiing 2015

Kúpanie v aquaparkoch len za 12,90 €

Počas jarnej lyžovačky si môžeš odskočiť zaplávať do aquaparkov pod zjazdovkami. So skipasom Jasná alebo Vysoké Tatry získaš celodenný vstup do AQUAPARKU TATRALANDIA alebo GINO PARADISE BEŠENOVÁ iba za 12,90 €/deň! Podmienkou získania špeciálnej ceny je preukázať sa skipasom z Jasnej alebo z Vysokých Tatier z daného dňa. Cena platí pre všetky vekové kategórie na celodenný vstup Tropical Packet (TATRALANDIA), alebo SEA and FUN Packet (GINO PARADISE). Termín platnosti akcie je 07. 03. – 24. 03. 2016.

Viac info na Tatralandia.sk a Ginoparadise.sk.


PARTNERI  BIKINI SKIING 2016


Aktivita je realizovaná s finančnou podporou Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky.